Nejlepší parfémy pro letošní léto

Ať si to připouštíme, či ne, to, jak voníme, či zapácháme, je důležité. Napovídá to nejen o naší čistotnosti, ale i vkusu, charakteru a zdraví. Vůně je, hraje velice důležitou roli v seznamování. Jiné vůně se však hodí na léto a jiné na zimu. Chcete vědět, jaké parfémy ovládnou letošní léto?

Marc Jacobs – Daisy Petite

Parfém plný květů, ideální pro všechny mladé ženy na cestách. Daisy Petit je svěží parfém, který vás osvěží svou čerstvostí, ženskou hravostí a nevinností. Je propracovaný do posledního detailu s rozmarným nádechem fialové přítomnosti elektrizující ženskosti. Tato vůně bude vždy elegantní, teplá a okouzlující. Nebude nikdy vážná, ale hravá. Najdete v ní lesní jahody, fialové listy, červený grapefruit, gardénii, lístky fialek, jasmín, pižmo, vanilku a bílé dřevo.

Parfémy Jimmy CHOO

Jak by nějaká žena mohla odmítnout vůni od Jimmyho Choo. Vůně, která je tak svůdná a bohatá. Představuje ženskost, luxus a styl. Vůně Jimmyho Choo jsou prostě sexy. Jedná se o moderní cypřišový parfém s teplými dřevinami v hloubce skrytých, se světlými zelenými tóny na povrchu, s náručí exotiky v podobě tygří orchideje a sladkého karamelu splynutého s indonéskou pačuli.

Clinicque – Happy in bloom

Happy in bloom se řadí mezi ty parfémy, které jsou vytvářeny pouze v limitované edici pro letošní rok. Tento parfém patří vůbec k těm nejlepším květinovým letním parfémům. Je lehký a svěží a vy se s ním budete cítit, jako byste byly v rozkvetlé zahradě po dešti. Parfém se skládá ze zelených tónů, vodních tónů, ovoce, švestky, frézie, konvalinky, mimózy, ambry a dřeva.

Burberry – Brit for women summer

Tento parfém od slavné a stylové britské módní společnosti, jen podtrhuje anglický styl a smysl pro jednoduchou a čistou krásu. Tento parfém vychází z původního parfému BRIT, který byl aktualizován. Moderní Brit se skládá ze zeleného čaje, limetky, ledové hrušky, zelené mandle, pivoňky, bílého pižma, jantaru a mahagonu. Touto kombinací vznikla sexy Glamour vůně.

Citrusová vůně vytvořená z grapefruitu a modrého lotosu. Vůně to je energická, živá, sebevědomá, pro ženu, rozeného vůdce.

Smyslná ovocná vůně s klíčovou složkou: ostružiny a tonka. Tato vůně přímo láká k flirtu. Je hravá a neodolatelná.

Svobodomyslná vůně, která je vzpurná, výstřední a nezávislá. Květinovou vůni podtrhuje zelená hruška a mimóza.

Stylová rafinovaná vůně s citem pro exotiku s orientálními prvky – divoké třešně a fialová ambra. Vůně je určena pro stylové ženy, které ví, co chtějí a jež na sebe chtějí upoutat pozornost a probudit fantazii.