Výpadek elektřiny nás dokáže nepříjemně zaskočit

Svou závislost na elektřině si často ani neuvědomujeme. Ovšem pouze do chvíle, kdy dojde k výpadku v síti dodavatele, případně k poruše přímo u nás doma. Jakmile zhasnou světla a kontrolky elektrospotřebičů, nejeden z nás propadne panice. Často potřebujeme co nejdříve dokončit práci na notebooku, dobít telefon, vyprat oblečení nebo uvařit. Bez elektřiny se navíc snadno zkazí potraviny v lednici. A také jsme zvyklí trávit čas před televizní obrazovkou, monitorem počítače či s tabletem. Naštěstí se kdykoli můžeme obrátit na elektro pohotovost nonstop.

Koho zavolat, když nefunguje elektřina?

Elektro Elefant zajišťuje nonstop pohotovost, jejíž velkou výhodou je rychlý dojezd. V běžnou pracovní dobu dorazí elektrikář do 60 minut, v noci do 90 minut. Pohotovost je poskytována v celé Praze a jejím okolí. Elektrikáři hravě zvládnou veškeré havárie a opravy elektro a jsou k dispozici nejen v pracovní dny, ale i o víkendech a svátcích. Na Elektro Elefant se můžeme obrátit 24 hodin denně po celých 365 dní v roce.

Jaké služby zajišťuje elektro pohotovost nonstop?

Elektrikáři zvládnou jak vyhledání problému, tak i jeho opravu. Vyřeší poruchy elektroinstalací, havárie a opravy elektro, revize elektro a hromosvodů, výměnu jističů, vypínačů, zásuvek i svítidel. Provedou také instalaci a zapojení elektrických spotřebičů, při kterém je samozřejmostí potvrzení záručního listu. Elektro Elefant je navíc smluvním partnerem PRE, ČEZ a Eon. A v případě pojistné události poskytuje vyjádření o posouzení vzniku škody zdarma.

Zkušení elektrikáři jsou nepostradatelní

Pro elektro pohotovost nonstop pracují výhradně zkušení profesionálové, kteří jsou navíc pravidelně školeni a přezkušováni. Svou práci zvládají na jedničku. A jsou k dispozici ve všech částech Prahy. Pro ty, kdo mají problém s elektřinou v centru hlavního města, tu jsou elektrikář Praha 1 a elektrikář Praha 2.