revolut karta

Revolut karta umí skutečně hodně, získat ji můžete zcela zdarma

revolut karta

Zajímavý doplněk pro každý den, původem z Velké Británie. Můžete mít mezinárodní účet, vedený až v pětadvaceti světových měnách – to vše samozřejmě s libovolnou konverzí. Atraktivní cashback pro všechny, možnost pojištění při cestách po celém světě a klidně také firemní účet. Právě o tom všem je Revolut karta, kterou byste mohli mít už za pár dní v poštovní schránce. Jednoduchá aktivace, vedení účtu zdarma, všechno snadno proběhne z pohodlí vašeho obýváku.

Alternativa nejen pro nadšené cestovatele

Revolut karta skutečně dostojí svému názvu, nabízí totiž revoluční možnosti doslova pro všechny. Existuje samozřejmě placená i neplacená verze, první varianta skýtá zajímavější výhody, ale zkrátka nepřijdou ani ti, kteří si zvolí možnost číslo dvě. Malá aplikace v mobilním telefonu vše obstará, vyplníte jen základní kontaktní údaje, necháte si poslat SMS kód a objednávka je rázem potvrzená. Co zajímavého se pak dozvíme z Revolut recenze?

Dostupnější a výhodnější platby kartou

Jednoduše řečeno, čekají na vás třeba mnohem efektivnější karetní transakce, které nemusíte zdlouhavě potvrzovat nebo na ně, jakkoliv čekat. Alternativa bankovních domů s minimem poplatků, která dokáže podporovat i kryptoměny nebo Google Pay. Jde spíše o variantu předplacené karty než klasické bankovní konto. Revolut karta nabízí poslání peněz do takřka 150 států světa, využít můžete platbu ve více než 130 různých měnách. A co účet? Ten lze mít vedený v českých korunách, eventuálně pětadvaceti dalších světových platidlech. Pro cestovatele – ať už občasné nebo skutečně vášnivé – je tohle skoro jako dar z nebes, že? Registrací právě zde získáte navíc kartu zcela zdarma.

Minimálně za pouhé tři stovky

Rozhodně nemusíte mít na účtu statisíce, aby byla dlouhodobě provozuschopná. Jak nám naznačí i Revolut recenze na Ziskej-bonus.cz, první dobití s minimální hodnotou 300 Kč postačí, abyste mohli kartu aktivovat. Pak už je na vás, jak velké částky hodláte dobíjet v budoucnu. Dobíjet Revolut můžete pomocí vaší stávající platební karty zdarma. A v neposlední řadě, určitě se nehodí jen cestovatelům. Pokud rádi nakupujete v cizině, ať už z důvodů vyšší kvality nebo zajímavějších cen než v tuzemsku, je Revolut také zajímavou alternativou.