Curve karta

Curve karta – moderní karta, která ušetří nejen místo v peněžence

Curve karta

Platební karty od teď nechte doma a připravte se i na atraktivní cashback. To jsou hned dvě zajímavé výhody, kvůli kterým Curve karta určitě stojí za vyzkoušení. Je také naprosto bezpečná, bezplatná a férová, což je trojkombinace, která je v dnešní době opravdu důležitá. Britská společnost přišla se skutečně revoluční novinkou, o níž jistě někdy už dříve přemýšlel každý – ale na trhu nic podobného bohužel ještě nebylo k dispozici…

Žádné měsíční platby nejsou nutné

V základní verzi je Curve karta zcela bez poplatků, to se týká jak vedení účtu, tak i vyhotovení a poslání samotné karty. Existuje i zpoplatněná varianta, do které vás nikdo nebude nutit, ale možná se časem hodí. Více o dalších možnostech napoví Curve karta recenze, za variantu Curve Black zaplatíte jednorázově padesát liber.

Výhodnější výběr z bankomatu i platby

Pokud vybíráte často z bankomatu, v rámci ČR to bude zdarma, v zahraničních dokonce za velkoobchodní kurzy. Všechny vaše platební karty jednoduše nahrajete přímo na Curve kartu a pak už jen šetříte – nejen místo v peněžence, ale i při každé platbě obchodníkům. Vše obstará jednoduchá a přehledná mobilní aplikace. Krátká registrace, při které zadáte speciální kód 4THNP, vám pak vynese pět liber do začátku navíc. Karta přijde klasicky poštou, ale možná si budete muset pár dní počkat.

A kde vlastně mohu s kartou ušetřit 1 % (cashback)?

Curve karta recenze na Získej-bonus.cz vám poradí, kde ušetřit. Zaplatit a ušetřit s touto kartou můžete na kávě ve Starbucks, nákupu v Aldi, Lidlu nebo Tescu, ale také obchodních řetězcích jako je GAP, IKEA nebo John Lewis. Zarezervujte si ubytování skrze Booking.com, načerpejte pohonné hmoty u Shell, zaplaťte za sledování oblíbených seriálů či poslech hudby na Netflixu nebo Spotify a ušetřete 1 % díky cashbackovým programům. Jistě se dá očekávat, že s větší popularitou Curve karet se nabídka ještě rozšíří. I když je laděná spíš mezinárodně, určitě má co nabídnout i českým zájemcům. Takže – půjdete do toho také?

Curve karta