Reklamní USB flash disk na míru

Oslovte své zákazníky pomocí originálních dárků s logem vaší firmy. Každá firma, která to myslí s podnikáním vážně, nevynechá ani jedinou příležitost k seznámení potenciálních zákazníků se svou nabídkou. Nenásilný a relativně levný, přesto však vysoce účinný způsob jak propagovat vaše podnikání jsou originální užitečné dárky, které budou vaši firmu připomínat každému, kdo je použije.

Věnujte potenciálním zákazníkům reklamní USB flash disk

Jedním z nejužitečnějších reklamních předmětů jsou USB flash disky, které lidé používají velice často. Pokud dostanete mezi lidi reklamní USB flash disk označený logem vaší firmy, nebo ještě lépe ve tvaru, který evokuje téma vašeho podnikání a vašich firemních barvách, budou mít lidé vaši značku před sebou, kdykoli použijí reklamní USB flash disk. Na rozdíl od jiných reklamních předmětů, jako jsou kalendáře či propisky, má flash disk reklamní potenciál daleko větší. Lze jej totiž vyrobit v jakémkoli tvaru, který připomíná vaši firmu. Prodáváte zahradní techniku? Nabídněte zákazníkům reklamní USB ve tvaru vaší nejlepší sekačky. Provozujete autodopravu? Reklamní USB flash disk ve tvaru kamionu s vaším logem bude skvěle propagovat vaši firmu.

V BlueArrow.cz pro vás vyrobíme reklamní USB flash disk jakéhokoli tvaru

Fantazii se meze nekladou. V BlueArrow.cz pro vás vyrobíme reklamní USB flash disk jakéhokoli tvaru, který si vymyslíte. Stačí pouze poslat váš návrh, náčrt nebo fotografii předmětu z několika úhlů a naši odborníci podle něj zdarma vytvoří 3D model, který vám pošleme k odsouhlasení. Výsledný USB flash disk bude zhotoven z kvalitního silikonu či PVC a osazen špičkovými paměťovými čipy Toshiba a Samsung s kapacitou až 128 GB. V našem katalogu si můžete vybrat i z 1600 již hotových tvarů reklamních flash disků vyrobených z nejrůznějších materiálů, které stačí jen potisknout vaším logem či reklamním textem.