Komerční banka oficiálně představuje realitní startup Cincink

Komerční banka svým zaměstnancům dala zajímavou výzvu. „Přineste takový nápad, který bude rozvíjet naše služby. Pokud jej schválíme, můžete se podílet na jeho realizaci,“ navnadila jedna z předních tuzemských bank své pracovníky. Se zajímavou myšlenkou přišla Kateřina Stehlíková. Chtěla vytvořit realitní portál s nabídkou komplexních služeb v oblasti realit. A tak se také stalo.

Právě pod vedením Kateřiny Stehlíkové, která se stala i CEO startupu Cincink, vznikl férový realitní portál, na němž si můžete objednat jakoukoliv službu spojenou s nákupem i prodejem nemovitosti. Většina klasických realitních portálů nabízí pouze inzeráty s nemovitostmi a poptávkami po nemovitostech, ovšem Cincink má v něčem navrch. Umožňuje nejen bezplatné vkládání inzerátů, a to jak kupujícím, tak i prodávajícím a realitním kancelářím, ale dokáže zajistit financování, zprostředkovat právní služby, odhad ceny nemovitosti, technickou inspekci objektu a podobně.

Cincink vám pomůže prodat i koupit

Cincink je ucelený portál, na němž najde to své jak prodávající, tak i kupující. V podstatě můžete využít vše, na co si jen vzpomenete od bezplatné inzerce před odborné poradenství až po výhodné financování. Cincink vám dokáže objednat také stěhovací firmu, která vám pomůže převézt všechny potřebné věci do nového obydlí.

Cincink plánujete rozsah svých služeb neustále rozšiřovat. V současné době vám nabízí třeba odhad ceny nemovitosti, profesionální nafocení bytu či domu, textaci prodejního inzerátu, vizualizaci interiéru či vypracování 3D plánu, aby si potenciální zájemci udělali představu o dispozičním řešení nemovitosti.

Jakmile přijdete na webovou stránku Cincink, ihned se vám nabídne možnost vyhledat nemovitost, tedy byt, dům, pozemek, komerční budovu, nebo další objekty. U každé varianty si vyfiltrujte, zda se má jednat o prodej či pronájem, v jaké lokalitě by měla nemovitost být a zda se jedná o inzeráty od soukromníků, nebo i realitních kanceláří. Zároveň si nastavíte dispozice, případně i cenu. Vyhledávací formulář je tedy podobný jako na ostatních realitních portálech.

Přidanou hodnotou, kterou se může Cincink chlubit, jsou právě ty služby okolo. Nemusíte chodit jinam, abyste oslovili renomovaného právníka, nebo si sjednali hypoteční úvěr.

Hypoteční kalkulačka online

Při koupi nemovitosti budete řešit také financování. Jestliže si chcete udělat představu o tom, jak vysoká bude měsíční splátka hypotéky, nabízí se vám hypoteční kalkulačka online. Skrze jednoduchý formulář zadáte cenu nemovitosti, vlastní zdroje, dobu splatnosti a fixace, a potom se vám vypočítá výše měsíční splátky. Dopředu tak budete vědět, kolik měsíčně budete dávat na hypotéku.