Přeplácíte za plyn a elektřinu? Řekněte rázné ne!

Víte, co dokáže každého majitele bytu či domu nejvíce překvapit? Vysoké poplatky! Jestliže jsou navíc nečekané, setkáte se s o to bolestnější realitou. Nejčastěji se neadekvátní platby týkají energií. Za plyn a elektřinu mohou odběratelé u různých dodavatelů zaplatit skutečně vysoké částky. Proč tomu tak je? Především proto, že mnohým firmám na jednotlivcích vůbec nezáleží a důležitý je pro ně pouze aktuálně generovaný zisk. Jak ze situace ven? Jednoduše, přestupem k menšímu dodavateli plynu a elektřiny.

Přestup nepředstavuje nic složitého

Určitě nemusíte mít strach z toho, že by přestup byl nějak náročný. Nikoliv. Klidně se můžete poradit s menším dodavatelem plynu a elektřiny, ke kterému přestupujete. Získáte jistotu, že všechny kroky provedete efektivně. Malé dodavatelské společnosti ochotně poradí, a to nejenom pro vidinu vlastního zisku. Zkrátka se o své klienty umí starat a poskytují komplexní servis se vším všudy.

Férové jednání zaručeno

Zapomeňte na to, že byste se stali pouhým číslem elektroměru! U velkých společností tomu tak vcelku tradičně bývá. Klientů mají dostatečné množství, a proto nemusí řešit, jestli některý z nich odejde, nebo nikoliv. Čekání na pobočkách při potřebě rady bývá mnohdy nekonečně dlouhé. U menšího dodavatele s vámi budou jednat individuálně. Můžete si být jistí, že se jakémukoli vašemu problému budou věnovat.

Nižší cena a minimální administrativa

Hlavní předností přestupu k menšímu dodavateli je bezesporu mnohem nižší cena za odběr. Ostatně přesvědčit se o tom lze na webových stránkách https://www.epet.cz/elektrina/, respektive na https://www.epet.cz/plyn/. U smluv s menšími dodavateli se setkáte také s poměrně krátkými smlouvami a minimálním množstvím jakékoli další administrativy. Skryté poplatky jsou naprosto vyloučené stejně tak jako jiná navýšení ceny za elektřinu i plyn.