Nakupte oblečení na zakázku ve velkém

Když potřebujete nové tričko nebo kalhoty, pravděpodobně se vydáte do nějakého většího nákupního centra, obejdete pár obchodů a někde si vyberete. Kam se má ale vydat firma nebo taneční klub, když potřebuje desítky kusů triček, mikin a dalšího oblečení? Nejlepší je objednat si je na zakázku.

Existuje spousta příležitostí, kdy by se hodilo navštívit velkosklad oblečení a vybrat si desítky kusů pro celou firmu, taneční oddíl, sportovní tým či partu přátel. Ve větším množstvím už se i finančně vyplatí nechat si vyrobit oblečení přesně podle vašich představ.

Zkuste se poptat u profesionálů

Nejlepší bude zamířit přímo tam, kde velkovýrobu textilu nabízí. Jednou z takových společností je i Xfer, výrobce reklamního textilu a distributor oděvů a oblečení pro volný čas, na sport či do práce. Na trhu je přes 20 let a sortiment má široký. Prodává jednak výrobky pod svou značkou Xfer, jednak produkty španělského výrobce Gor Factory S.A. a čepice značky CoFEE.

Vyberte si střih, materiál i potisk

Sháníte sportovní oblečení pro tým hasičů? Chcete pracovní oděv do dílny? Potřebujete reklamní trička s logem firmy? Nebo se chystáte s partou na výlet a toužíte po stylových skupinových tričkách? Pro každou příležitost je potřeba jiný střih, materiál, a především vzhled. Xfer vám umožní si tohle všechno určit. S každým zákazníkem konzultují představy individuálně a rádi vám poradí, pokud si úplně nevíte rady. Nemusíte se omezovat jen na katalogové produkty.

Velkoobchod oblečení Xfer má sídlo v Brně. Právě tady najdete jak sklad, tak vzorkovnu, kterou doporučujeme navštívit, jestliže si chcete osahat materiály, případně vyzkoušet různé střihy. Jinak ale není problém všechno domluvit na dálku. V sortimentu mají trička, polokošile, mikiny, bundy a vesty, čepice, tašky, sportovní i pracovní oblečení. Všechno v mnoha variantách a libovolném počtu kusů.