Zharmonizujte své tělo i mysl

Je nejvyšší čas začít se rozmazlovat! Třeba v luxusním karlínském wellness centru. Určitě si to zasloužíte! 
Úloha odpočinku a relaxace je v dnešním uspěchaném světě, ve kterém se na piedestal staví maximální výkonnost, nesmírně důležitá. V žádném případě ji proto nepodceňujte. Jinak si zahráváte se svým duševním i fyzickým zdravím. 

Zabraňte vyhoření

Pokud na sto procent 7 dní v týdnu pojedete jako šroub, brzy vyhoříte. To se negativně projeví nejenom na vaší výkonnosti jako takové, ale na vašem celkovém zdravotním stavu. Chcete-li se tohoto stavu vyvarovat a co nejdéle si uchovat pevné fyzické i psychické zdraví, odpočívejte.

Umíte odpočívat?

Formu odpočinku si musíte zvolit sami. Každý jsme jiný, a každý i jiným způsobem odpočíváme. Hlavní je, aby se vám při vámi zvolené odpočinkové činností podařilo tzv. absolutně vypnout. Je přitom jedno, jestli se budete věnovat háčkování, pečení nebo zahradničení. 

Luxusní wellness centrum

Oázu odpočinku pro mnohé z nás představují luxusní wellness centra. Svým návštěvníkům totiž nabízejí zharmonizovat jejich tělo i duši. To je u relaxace nesmírně důležité. Strefili jsme se vám do vkusu? Pak čtěte dál. 

Zázračné doteky

Magickým místem v pravém slova smyslu je karlínské wellness Satori, privátní spa, ve kterém únavu vyhánějí prostřednictvím doteků. Ty nás totiž provázejí od počátku zrození. Konejší, léčí i uvolňují. Jsou jedním ze zázračných prostředků lidského dorozumívání, kde není třeba ani těch nejupřímnějších, nejsladších ba dokonce nejintimnějších slov. 

Dopřejte si masáž

Doteky, jichž se vám dostane ve wellness Satori (na internetu hledejte pod odkazem Praha wellness), budou ve formě jedinečných masáží. Dobře provedená masáž je totiž terapií v pravém slova smyslu. Dopřát si můžete masáž klasickou, relaxační, částečnou, Breussovu, masáž lávovými kameny, nebo třeba lymfatickou. Tou navíc ulevíte i svému lymfatickému systému. 

Sauna a koupel v jacuzzi

Masáží ale požitky nemusí skončit. Následovat může pobyt v sauně či koupel v jacuzzi. Nebo obojí. Tak neváhejte a začněte se konečně rozmazlovat. Ono se vám to totiž vrátí. Energií na rozdávání a chutí do života!