Zetor 644c1cV Proxima

Zetor 644c1cV Proxima

Traktory Proxima jsou vybaveny čtyřvalcovými motory Zetor s výkonem 80 až 120 koní. Díky jednoduchému designu a bez zbytečné elektroniky poskytují nízkou spotřebu paliva a proto zaručují nízké provozní náklady, minimální požadavky na údržbu a vysokou životnost.

644c1cV Proxima

644c1cV Proxima

 

644c1cV Proxima

644c1cV Proxima

 

Zetor 644c1cV Proxima

Zetor 644c1cV Proxima

 

Výkon
Traktory Zetor Proxima jsou spolehlivé zemědělské stroje kombinující konzistentní výkon od motoru a vysoce kvalitní převodovku. Proto dosahují vysokého výkonu v každé situaci.

Vytrvalost
Jejich jednoduchá, robustní konstrukce činí modely Proxima spolehlivé iv těch nejtěžších podmínkách. Traktory Zetor jsou navrženy tak, aby zajistily dlouhou životnost.

Celková hodnota stroje
Díky kombinaci univerzálnosti a nízkých provozních nákladů jsou modely rodiny Proxima efektivní a hospodárné. Traktory Proxima

Výkonný motor s nízkou spotřebou paliva

Traktory Proxima jsou vybaveny čtyřvalcovými 16-ventilovými motory a splňují nejpřísnější emisní normy stupně IV / Tier 4f. Konstrukce motoru je přizpůsobena každému modelu, aby byla zajištěna nízká spotřeba paliva, dlouhá životnost a snadná údržba.

spotřeba
Výkon 76 až 117 koní
Optimalizované spalování paliva vede k nižšímu tepelnému zatížení, nižší spotřebě paliva a vyšší tažné síle.

 

Výkon 80 až 120 koní
Optimalizované charakteristiky spalování motoru vedou k nižšímu tepelnému zatížení, nižší spotřebě a vyššímu tažnému výkonu.
Řidiči oceňují velmi dobré zrychlení a snadné startování motoru i při nízkých teplotách.
Splňuje emisní limity stupně IV díky katalyzátoru DOC, aktivnímu filtru DPF a technologii SCR (močovina)

Vysoká kvalita motoru zaručuje dlouhou životnost.
Vynikající nárůst kroutícího momentu umožňuje motoru pracovat při nízkých rychlostech s vysokým zatížením a bez nutnosti častého řazení.
Neexistuje žádný posílení umělého výkonu. Motory Zetor nemají takzvanou funkci Powerboost, takže plný výkon je dostupný za všech podmínek.