Esther Macharia dosáhla v Scientologii stavu Clear

Esther Macharia dosáhla v pokročilé Scientologické organizaci v Austrálii stavu Clear

Esther Macharia stav Clear Scientologie

 

Vždycky jsem měla myšlenku, že jsem velmi silná a schopná bytost. Cítila jsem se velmi frustrovaná, když jsem někdy pochybovala o této skutečnosti, protože někde hluboko uvnitř mě věděla, že je to pravda.

Prostřednictvím stupně IV a Dianetiky nové éry  jsem si uvědomila, že mám pravdu – jsem schopná a opravdu mocná. Musela jsem projít těžkými časy, zbavit se toho, co snižovalo moje schopnosti.

Teď můžu s jistotou říci, že jsem získala v sebe jako duchovní bytost plnou sebedůvěru. Zlikvidoval jsem nepřítele.

Cítím se na vrcholu svého světa!

 

Stav Clear je stav bez reaktivní mysli.

Co je to reaktivní mysl a jak reaktivní mysl definuje Dianetika a Scientologie?

Asi jste měli někdy pocit, že je něco, co vás v životě brzdí, ničí vaše plány a brání vám být tím, kým chcete být, měli jste pravdu.

Faktem je, že existuje jediný zdroj vašich problémů, stresů, neštěstí a sebepochybností. Nazývá se reaktivní mysl – skrytá část vaší mysli, ve které jsou uloženy všechny bolestivé zážitky a následně jsou používané proti vám.

 Dianetika Moderní věda o duševním zdraví

Dianetika Moderní věda o duševním zdraví

Dianetika zbavuje reaktivní mysli. To je jediná věc, kterou dělá. S více jak 20 000 000 výtisky ve spoustě jazyků zůstává Dianetika stále bestsellerem po více jak padesát let.

Cílem Dianetické terapie je Clear. Cleara lze vytvořit z psychotika, neurotika, vyšinutého člověka, zločince nebo normálního člověka, pokud je nervový systém organicky v pořádku. Clear dosáhl stabilního stavu na velmi vysoké úrovni. Je vytrvalý a vitální a vede život plný nadšení a uspokojení. U Cleara existuje úplná paměť celého života s přidaným bonusem toho, že má fotografické vybavování v barvách, s pohybem, zvukem atd. a optimální schopnost uvažování. U Cleara už psychosomatická nemoc přestala existovat a nevrátí se, protože její skutečný zdroj byl trvale odstraněn. Dianetického Cleara lze
s běžným normálním  jedincem srovnat asi jako běžného normálního jedince s vážně duševně nemocným.

Dnes se používá ve více než 150 zemích, a tak přináší dramatické a trvalé zlepšení lidem po celém světě. Přečtěte si tuto knihu a zjistěte:

  • jaký je skutečný důvod nevysvětlitelných bolestí, negativních emocí a neradostných vztahů ve vašem životě.
  • co přesně ničí vaši důvěru v sebe sama a jak vám Dianetika může pomoci se toho zbavit, abyste mohli být více sami sebou.
  • přesnou technologii, která odstraňuje všechny bariéry ve vašem životě – navždy.

ADVANCED ORGANIZATION & SAINT HILL AUSTRALIA, NEW ZEALAND & OCEANIA
Ideální pokročilá organizace v Sydney poskytuje pokročilé náboženské služby Scientologům z celé Austrálie, Nového Zélandu a oblasti Asie a Tichomoří.

POKROČILÁ ORGANIZACE sCIENTOLOGICKÉ CÍRKVE & SAINT HILL AUSTRALIA, NEW ZEALAND & OCEANIA

POKROČILÁ ORGANIZACE SCIENTOLOGICKÉ CÍRKVE & SAINT HILL AUSTRALIA, NEW ZEALAND & OCEANIA

POKROČILÁ ORGANIZACE SCIENTOLOGICKÉ CÍRKVE & SAINT HILL AUSTRALIA, NEW ZEALAND & OCEANIA126 Greville Street
Chatswood, New South Wales 2117
Australia
telefon

+55 61 296 927 300