Vizitka patří do každé paněženky

Vizitka v současné době bývá standardním vybavením většiny z nás. Naštěstí ty tam jsou doby, kdy jsme je museli objednávat osobně na pobočkách tiskáren. Dnes tak můžeme učinit v pohodlí domova. Tisk vizitek online je tak naprosto ideálním řešením.

Je to v podstatě velmi jednoduché a zvládne to naprosto každý. Potřebujete jen počítač a přístup k internetu. Počítač zapnete, otevřete svůj internetový prohlížeč, otevřete stránku printuj.cz a pokračujete dle srozumitelně popsaných instrukcí. Vyberete jednu ze dvou velikostí a jednu ze třiceti kategorií. Printuj.cz se vám výběr maximálně snaží ulehčit, proto šablony rozdělila do třiceti kategorií jako například: klasické, grafické, auto-moto, doprava, kosmetika, květiny atd. Pokud v kategorii nenaleznete svůj obor, můžete zvolit kategorii například klasickou nebo si připravit svůj vlastní design. Fantazii se rozhodně meze nekladou. Kvalitní tisk vizitek online tu zkrátka je k vašim službám.

Čistý nebo extravagantní design?

A jaký vybrat design? To je zcela na vás. Je pravda, že jinou vizitku bude mít účetní a jinou umělecký malíř. Zatímco vizitka účetní zřejmě bude plnit jen informativní funkci, umělecký malíř si může dovolit jistou extravaganci a popustit tak uzdu své fantazii. Vždyť vizitka bude jeho prvním kontaktem s klientem a jako taková by měla v první řadě upoutat. A to vizitka od printuj.cz rozhodně dokáže. Vytištěna bude v jasných a sytých barvách na bílém, pevném a odolném papíře, ať již v matném či lesklém provedení. Je jen na vás, který zvolíte. Každý má totiž své přednosti.

Lamino s puncem elegance

Pokud toužíte po maximálně luxusním provedením, můžete si své vizitky nechat zalaminovat. Laminace při výrobě tiskovin pokryje povrchu polypropylenovou či polyesterovou fólií. Takto upravený povrch ve výsledku disponuje vysokou mechanickou odolností a dobře odolává vlhkosti. Tato fólie může být lesklá či matná a výsledný produkt opravdu vypadá velmi luxusně. Ideální pro majitele svatebních, kadeřnických či kosmetických studií, ale samozřejmě nejen pro ně. A jak dlouho budete na vizitky čekat? Moc dlouho ne, do druhého dne je můžete mít doma. Opět si je nemusíte nikde vyzvedávat, vizitky dorazí přímo k vám.