Virtuální sídlo – ekonomická cesta pro Vaši firmu

Založili jste si firmu, ale nepotřebujete bezpodmínečně vlastní kancelář? Můžete si zřídit virtuální sídlo, které Vám zpřístupní profesionální zázemí za zlomek jeho ceny. Vaše firma bude díky virtuální kanceláři vypadat větší, ale přitom ušetříte spoustu peněz. Virtuální sídlo firmy máte zajištěno během několika minut – přitom můžete pracovat z pohodlí domova, ale schůzky si sjednávat do kanceláře. Nezní to lákavě? Podívejme se, jak virtuální sídlo v reálu funguje. Bez funkčního sídla firmy se neobejde žádná společnost, která chce být na úrovni, a proto je potřeba se rozhodnout, zda si koupit či pronajmout vlastní kanceláře, což se může pěkně prodražit – zvláště v situaci, kdy ji budete používat jen zřídka nebo zda využít ekonomické služby virtuální kanceláře. Podívejme se nyní na nabízené programy od jedné z předních firem z tohoto oboru.

Virtuální sídlo – základní program

Virtuální sídlo si můžete vybrat v různých kancelářských centrech. Sídla společnosti jsou nabízeny ve dvou nejvyužívanějších variantách a ještě navíc je zpřístupněn program moje PROFI, u něhož si veškeré parametry můžete nastavit dle sebe. Profi-sídlo je základní variantou virtuální kanceláře, která nabízí poskytnutí sídla společnosti či kontaktní adresy firmy. Máte neomezený příjem, měsíční přeposílání korespondence a je zajištěna i vlastní pevná linka, která je přesměrována na Váš telefon. Bude-li potřeba jednat s úřady, zasedací místnost dostanete zdarma. Dopisy Vám jsou v rámci Profi-sídlo dostupné online či upozorněním na SMS anebo Vám bude zaslán e-mail. Virtuální sídlo je v tuto chvíli dostupné v ulici Husinecká, Praha 3 či na Karlově náměstí, Praha 2.

Virtuální sídlo pro náročné

Dalším produktovým balíčkem je Profi-kancelář, která nabízí komplexní služby virtuálního sídla i virtuální kanceláře. Je tak rozšířen balíček Profi-sídlo o týdenní přeposílání služby, telefonní linku s operátorem, zasedací místností na dvě hodiny měsíčně zdarma a máte 20 % slevu na pronájem kanceláře. Platba za virtuální sídlo probíhá po třech měsících. Operátor, jak jsme již zmínili, se představí jménem Vaší firmy a přepojí zákazníka na Vás či Vám vzkaz vyřídí. Můžete si tak umístit sídlo firmy do Prahy, aniž byste si pronajímali drahé budovy, v nichž by společnost sídlila. Pokud můžete provádět svou práci z pohodlí domova, volte virtuální kancelář, která z Vaší firmy udělá stabilní, ekonomicky fungující společnost. Díky virtuálnímu sídlu bude vypadat Vaše firma větší a také bude působit lepším dojmem. Stačí si vybrat z nabízených služeb virtuální kanceláře anebo si virtuální sídlo nastavit sami, a to v rámci programu moje PROFI. Nastavíte si služby i veškeré parametry virtuálního sídla zcela podle svých potřeb a představ o ceně, což zní velmi lákavě. Společnost Profi-kancelář s.r.o. Vám pouze účtuje poplatky pouze za služby, které využíváte.

Nezůstávejte pozadu a využijte virtuální kancelář, ekonomickou cestu vhodnou pro řadu menších a středních firem či samostatných projektů.