Ekologická likvidace autovraků

Nebuďte neteční ke svému okolí a k životnímu prostředí. Opuštěné autovrakyobtěžují kolemjdoucí lidi a zbytečně zabírají parkovací místa. Vytékající kapaliny z odstavených vraků navíc můžou způsobit ekologickou havárii, byť jen malou.

Pokud stále nemáte čas svůj vrak odvézt na likvidaci, nevadí! Pro likvidace autovraků máme k dispozici vlastní odtahovou službu. Po dohodě na místě a času Váš vrak odtáhneme.

Ekologická likvidace vozidel ZDARMA je proto skvělým řešením. Ekonomickým i ekologickým. Ekonomickým proto, že ušetříte za vysoké pokuty, které Vám v tomto případě hrozí a za Váš vrak obdržíte určitý obnos, nebo můžete vyhrát věcnou cenu. Ekologickým proto, že likvidace autovraků přispívá k ochraně životního prostředí.

Vašeho problému se starým autem Vás zbavíme ihned a za minimální náklady – to je likvidace autovraků u Agentury D-K. Garantujeme Vám 100% jistotu ekologické likvidace vozidel. Momentálně se zvažuje šrotovné v Česku. Vláda sice ještě jasně nerozhodla, ale my jsme připraveni.