Tandemové seskoky jsou celoživotním zážitkem v naší rodině

Když můj manžel slavil své padesáté narozeniny, nevěděla jsem si rady s tím, jakým dárkem ho obdařím. Kamarádka mi vnukla myšlenku, že bych mu mohla pořídit nějaký zážitek kromě klasického věcného dárku. Zbraně mého muže příliš nezajímají, o adrenalinovou jízdu v autě rovněž nikdy nejevil příliš velký zájem, a tak jsem absolutně netušila, jakým zážitkem bych ho měla obdarovat. Na poslední chvíli mě ovšem napadlo, že bychom manželovi mohli věnovat zážitek o kterém se mu ani nesnilo, a to tandemové seskoky padákem se zkušeným tandem-pilotem. Manžel o svém dárku až do poslední chvíle vůbec netušil a o to větší bylo jeho překvapení přímo na místě konání seskoku. 

Tandemové seskoky

Tandemové seskoky si užila celá rodina

Tandemové seskoky si skutečně užila celá rodina, která samozřejmě jak jinak musela vyrazit podpořit mého muže přímo na místo konání seskoku. Tandemový seskok padákem si mimo jiné užil i samotný aktér, kterým byl můj muž. Zpočátku sice silně protestoval a také nám nadával za to, že jsem mu nic neřekli a postavili ho před hotovou věc, ovšem po chvíli se manžel uklidnil a polilo ho štěstí spojené s obavou z toho, zda seskok padákem vůbec zvládne. Jeho výraz poté, co se vrátil zpátky na zem, byl ovšem zcela k nezaplacení. 

Manžel si seskok užil a již nyní plánuje další se svou partou kamarádů

Manžel si zážitek skutečně nadmíru užil. Tandemové seskoky navíc nevyžadují příliš náročnou instruktáž ani na aktéry seskoku nejsou kladeny nikterak výrazné nároky. Seskoky padákem je tak možné absolvovat skutečně v každém věku. Manžel tak nyní zlanařil své kamarády ze šipkového klubu, kteří si nyní chtějí rovněž užít seskok padákem, o kterém jim manžel vyprávěl pouze v superlativech. Seskok, který trvá zhruba 5 až 8 minut si tak nyní chtějí prožít i oni a na vlastní kůži tak užít pocit, který je skutečně bezkonkurenční.