Jak vybrat dres pro požární sport či florbal?

V podstatě nezáleží na tom, jakému sportu se věnujete, protože v každém případě potřebujete nějaký dres, abyste se cítili komfortně po celou dobu aktivity i zápasu. Pokud hrajete nějaký kolektivní sport, jako jsou florbal či fotbal, měli by mít stejný dres všichni hráči v týmu. Jedině tak je jasné, kdo proti komu hraje. V následujících řádcích vám prozradíme, na co si při výběru dávat pozor a kde takové dresy koupit.

Florbal je stále populárnější, ostatně není se čemu divit. Jedná se o sport, při němž neztratíte kondičku, ba naopak si ji ještě vylepšíte.

Co potřebuje florbalista?

V první řadě je nezbytné podotknout, že florbalové dresy jsou zvlášť pro hráče jako takové a pro brankáře. Hráči si vystačí s trenýrkami, dresem, možná čelenkou, zatímco brankář potřebuje speciální florbalové kalhoty z odolného materiálu, jenž se jenom tak neroztrhne. Stejně tak by měly být protiskluzné a mít dodatečné polstrování, které chrání choulostivé a citlivé partie těla. Kalhoty jsou často neforemné, a proto je potřeba se při výběru dívat na anatomické tvarování.

I florbalové kalhoty se dají sladit s dresy celého týmu, nemusíte se ničeho bát. Stačí vědět, kde nakupovat. Stylové sportovní outfity pro hráče kolektivních sportů nabízí třeba internetový obchod Jadberg.eu.

Jak je to s hasičskými dresy?

Věnujete se požárnímu sportu? V takovém případě potřebujete kvalitní hasičské dresy pro všechny členy týmu. Podpoří výkon. Diváci si vás díky originalitě zapamatují. Dresy se vyrábějí z funkčního materiálu, jenž dokonale odvádí vlhkost od těla, a tím pádem je zajištěn neustálý komfort při pohybu.

Všechny dresy se dají bez problémů potisknout, což vám zajistí také přímo Jadberg.eu, a to pomocí digitální sublimace. Potisk dresů je navíc zdarma. Tak neváhejte a vybavte svůj tým novými dresy, neprohloupíte.