Scientologie – Osobní hodnoty a integrita – Scientologický kurz

Scientologie – Osobní hodnoty a integrita – Scientologický kurz

Scientologie - Osobní hodnoty a integrita

Scientologie – Osobní hodnoty a integrita

 

ČLOVĚK, KTERÝ JE čestný a upřímný, dosáhne svoje cíle mnohem snáze než někdo, kdo je nečestný. Žit v souladu se svými ideály je zaručenou cestou k úspěchu. Ale jak se dá žit s nimi v souladu?

Porozumějte základní příčiny, proč lidé ztrácejí osobní integritu a odtahují se od jiných lidí. Objevte nástroje, které změní váš život a díky kterým budete šťastnější, produktivnější a budete více prosperovat.

KURZ: OSOBNÍ HODNOTY A INTEGRITA

KURZ: OSOBNÍ HODNOTY A INTEGRITA

Na kurzu Osobní hodnoty a integrita se naučíte:

• Jak si určit osobní hodnoty a jak tyto hodnoty ovlivňují celý váš život.
• Co je dobro a zlo, přesné definice správného a nesprávného a jak můžete tyto znalosti použit, abyste vedli šťastnější a úspěšnější život.
• Jak můžete obnovit svojí osobní integritu, zlepšit svoje životní podmínky a pomoci jiným zlepšit jejich životy.

Jak řekl L. Ron Hubbard: „Kdyby tak člověk poznal jednoduchou technologii etiky, mohl by dosáhnut sebeúctu, osobní uspokojení a úspěch, o kterých si myslí, že je schopný o nich jen snít, ale ne je dosáhnout.“

L. Rona Hubbarda, jednoho z nejoblíbenějších filantropů posledních sta let, nejlépe vystihuje jeho prosté prohlášení:  „Rád pomáhám lidem a považuji za největší potěšení ve svém životě, když vidím, jak se člověk osvobodí od stínů, které zatemňovaly jeho dny.“

L. Rona Hubbarda, jednoho z nejoblíbenějších filantropů posledních sta let, nejlépe vystihuje jeho prosté prohlášení:
„Rád pomáhám lidem a považuji za největší potěšení ve svém životě, když vidím, jak se člověk osvobodí od stínů, které zatemňovaly jeho dny.“

 

Dílo L. Ron Hubbarda na téma člověka, mysli a ducha dnes tvoří desítky milionů vydaných slov, zaznamenaných v mnoha knihách, rukopisech a ve více než 3 000 nahraných přednáškách.

Největším důkazem Ronovy vize jsou zázračné výsledky, jichž jeho technologie dosahuje, a miliony jeho přátel po celém světě, kteří jeho odkaz nesou dál do jednadvacátého století. Počty obojího každým dalším dnem vzrůstají.

Na tomto kurzu budete mít příležitost dosáhnout právě toto. Když budete vědět, jak zvládat příčiny schované za vašimi neúspěchy, můžete změnit svůj život k lepšímu a neúspěchy se stanou minulostí.

Osobní hodnota a integrita znamená chovat se čestně a správně, i když se na vás nikdo nedívá. Jak napravit svoji chybu? Podle jakých měřítek posuzovat co je dobré a co špatné? Jaký je rozdíl mezi etikou a morálkou? Jak spolu souvisí poctivost a osobní svoboda? Dělat či nedělat osobní kompromisy se svým přesvědčením? Obnovte svou schopnost být sám sobě rádcem a odolejte společenskému tlaku a obavám z toho, co si o vás pomyslí ” ti druzí “.
V kurzu osobní hodnoty a integrita se dozvíte, jak na to!

Dnes je Dianetika celosvětovým fenoménem, používají ji miliony lidí ve více než 150 národech světa, ve více než 50 jazycích.

Dílo L. Ron Hubbarda na téma člověka, mysli a ducha dnes tvoří desítky milionů vydaných slov, zaznamenaných v mnoha knihách, rukopisech a ve více než 3 000 nahraných přednáškách.

 

DIANETIKA: MODERNÍ VĚDA O DUŠEVNÍM ZDRAVÍ

DIANETIKA: MODERNÍ VĚDA O DUŠEVNÍM ZDRAVÍ