Scientologická televizní a rozhlasová stanice

V srdci Hollywoodu, jen pár minut od největších nahrávacích studií Paramount Studios a ABC Television stojí brány našeho nového globálního mediálního centra: Scientology Media Productions (SMP).

Slavnostní otevření Scientologického mediálního centra proběhlo za přítomností 10.000 osob dne 28 května 2016https://www.davidmiscavige.org/accomplishments/bringing-scientology-to-the-world/scientology-media-productions.html
Scientology Media Productionshttps://www.davidmiscavige.org/pt/photos/galleries/scientology-media-productions-grand-opening.html
Scientologická rozhlasová a televizní stanice začala nepřetržitě vysílathttp://clanky-pr.info/2018/03/scientologicka-rozhlasova-a-televizni-stanice-zacala-nepretrzite-vysilat/

Scientology Media Productions (SMP) je největším projektem pro šíření informací v historii Scientologie, Scientologické mediální centrum, které dohromady tvoří Scientologická televize Scientologické rádio a centrum pro tištěná a internetová média bylo slavnostně otevřeno dne 28. května 2016 . Každý dosažený cíl při budování areálu o rozloze 20.250 ​​m2 našich studií posouvá Scientologii blíže, aby svá s nejlepšími zprávami sdělovala miliardám lidí.

Scientologická rozhlasová a televizní stanice začala nepřetržitě vysílathttps://www.scientology.org/david-miscavige/biography.html

Rekonstrukce exteriéru deseti budov tvořících Scientology Media Productions byla dokončena.
Scientology Media Productions (SMP) sídlí na adrese:
4401 West Sunset Blvd
Los Angeles, CA 90027
Spojené státy Americké

Scientologická rozhlasová a televizní stanicehttps://www.scientology.tv/series/inside-scientology/scientology-media-productions.html

V červnu 2016 začala další fáze Scientology Media Productions: technická infrastruktura. Nejmodernější zařízení se začalo instalovat ve všech oblastech Scientology Media Productions.

Scientology Media Productionshttps://www.freedommag.org/magazine/201803-scientology-network/reaching-the-world.html

Scientology Media Productions je světové mediální centrum, které představuje revoluční krok pro scientologii. Toto mediální centrum je pověřeno celou sférou komunikace skrze internet, tisk, prostřednictvím rozhlasového a televizního vysílání, světových médií. Scientologické studio v Hollywoodu o ploše 20.000 m2 je vybaveno dvěma zvukotěsnými studii a výrobními zařízeními o rozloze 15000 metrů čtverečních.

Scientology Media Productions sídlí v komplexu o pěti akrech původně postaveném v roce 1912https://www.freedommag.org/magazine/201803-scientology-network/reaching-the-world.html

Zde se v nejdéle fungujícím studiu v Hollywoodu uskutečnila v roce 2015 a 2016 rozsáhlá rekonstrukce na ploše 20.000 m2. Komplex tvoří celý městský blok s více než 10 budovami. Celé studio je exkluzivně budované pro širokou mezinárodní diseminace Dianetiky, Scientologie a našich IAS sponzorovaných kampaní prostřednictvím všech komunikačních médií.

Do roku 2015 bude každý jednotlivý prvek připraven využít co nejvíce pokroku v šíření planet v dějinách. Rozloha 150 000 čtverečních stop je výrobní kapacitou schopnou přivést naše vedení do celého světa.

Slavnostní otevření Scientologického mediálního centra proběhlo za přítomností 10.000 osob dne 28 května 2016https://www.prnewswire.com/news-releases/welcome-to-scientology-media-productions-religions-massive-communications-hq-opens-to-the-world-300277108.html

Nádherná nová vstupní brána – přímo na legendárním Sunset Boulevard – s důstojností ukazuje, že nové globální mediální centrum Scientology je zde.

Hlavní cesta studie byla přeměněna na dokonalost a dokonce i dlažba byla vybrána tak, aby byla plně v souladu s historickým obrazem místa. Byly přidány nové věci včetně fontány u vchodu a nového stavebního znaku, který oznamuje naši přítomnost ve světě vysílání médií.

Scientologické mediální centrum skrze Scientologickou televizi a rozhlas zasahuje širokou veřejnost https://www.freedommag.org/magazine/201803-scientology-network/reaching-the-world.html

Všechny vnitřní a vnější prostory byly zrekonstruovány na novou úroveň – od hlavní vstupní brány po příjezdovou cestu k výhledu a cest mezi budovami.

Světová populace dnes čítá 7 miliard lidí a každým dnem roste o další 250 000 lidí. S 3000 způsoby, jak oslovit každou osobu v každé libovolné chvíli, je naše technologická síla stále nepředstavitelná.

Scientology Media Productions je nejlepší odpovědí na životně důležitou otázku, jak se skutečně dostaneme do další dimenze.

Když se tyto nové studia konečně otevřou, budeme schopni doslova dosáhnout každého člověka na Zemi.

Vysílací budova bude obsahovat veškeré vybavení a prostory pro rádio, kabelovou a satelitní televizi Vraa 4 mixážních místností, 7 video-stříhacích bloků, více než 9km optického kabelu pouze v této 1 budově a celá armáda pro vizuální efekty a celkově 26.000 čtverečních metrech technických prostor.

Scientology Media Productions šíří své vysílání skrze internet a kabelové televizehttps://www.prnewswire.com/news-releases/welcome-to-scientology-media-productions-religions-massive-communications-hq-opens-to-the-world-300277108.html

Budova je vybavena nejmodernější výpočetní a vysílací technologií poskytující technickou produkci, která vytváří a vysílá naše zprávy po celém světě.

Na výrobní kapacitě 150 000 čtverečních stop je naše zpráva celému světu.

Původně vznikla v roce 1912 jako součást filmové společnosti Lubin, která produkovala filmy. Stavba cihel byla dokončena v roce 1920.

uvnitř vysílacího studia Scientology Media Productions
uvnitř vysílacího studia Scientology Media Productions

Všechny prostory a zařízení společnosti Scientology Media Production jsou určeny pro masovou komunikaci. Sponzorované kampaně zaměřené na scientologii a sponzorování IAS budou sdělovány prostřednictvím všech médií.

Nová budova Audio Studio Sunset Studio byla také renovována. Najdete zde hlavní směšovací místnost, zařízení pro zvukové efekty a finální mixování všech hlavních jazyků.

Přímé satelitní připojení vám umožní odesílat oznámení, dokumenty nebo vlastní programy do jakékoliv hlavní sítě na světě a přímo k hlavním poskytovatelům kabelového televizního vysílání v USA.

Studio o velikosti 5 hektarů, které se nachází na Sunset Boulevard, se skládá z 10 budov se 150 000 čtverečními metry. Představuje budoucnost planetárního šíření scientologie.

Tento vysoce umělecký komplex poskytne vysílací schopnost pro každý typ hromadné komunikace, včetně:
Vysílající budovy poskytnou veškeré vybavení a vybavení, které jsou potřebné jak pro rozhlas, tak pro televizi, včetně:

5 místností pro mixování zvuku
20 studiích pro úpravu filmů a videa v plném rozlišení
kompletní oddělení vizuálních efektů
studiové rozhlasové vysílání