Hrajte tenis na světové úrovni. Pomohou kvalitní české míčky

Tenisové míče patří do základní výbavy každého zapáleného tenisového nadšence. Ať už hrajete profesionálně nebo jen pro radost, kvalitní míček je neopomenutelnou součástí každé pořádné hry. Pak stačí jen rozvrhnout tréninkový plán, zapracovat na kondičce a hurá na nejbližší kurty ladit formu. Nemůžete se dočkat, ale míčky vám stále chybí? Vsaďte na kvalitu od firmy Štěpánek.

 

Nalaďte formu s naším vybavením

Není se čemu divit, že se tenis řadí mezi deset nejoblíbenější sportů na světe vůbec. I přestože je spíše brán jako sport bohatých a bez pořádného sponzora se na velký turnaj jen tak nepodíváte, do začátku toho moc nepotřebujete. Stačí pořádné tenisové vybavení. Tenisové míče, které budou svižně létat přes síť a raketa, která je bude ladně odpalovat. A i trocha talentu hráče k tomu. Ten sice firma Štěpánek v dárkovém balení nedodává, za to tenisové míče Stepanek CZECH NUMBER 1 ano.

 

Tráva, beton i antuka jde s CZECH NUMBER 1 ruku v ruce

Tenisové míčky od společnosti Štěpánek jsou vhodné nejen pro rekreační tenis, splňují i všechny parametry pro turnaje a profesionální hráče, takže i vy si můžete přidat jako nový Federer nebo Djokovic. Ať se vám lépe běhá po betonu nebo předvádíte skluzy na antuce, ani v tomto vás tenisové míče CZECH NUMBER 1 nijak neomezí. Jejich povrch, vyrobený z anglické vlny, si skvěle rozumí se všemi typy povrchů využívaných na kurtech. I začátečníci trávící zatím většinu chvil u tréninkové zdi tyto skvělé vlastnosti jistě ocení.

 

Tenisová hra s těmi správnými míčky je předem zaručený úspěch

Světovou jedničku z vás naše tenisové míčky asi neudělají, ale za to díky nim získáte skvělý pocit ze hry. Firma Štěpánek je na tenisovém poli poměrně nová, ale současně jediná na trhu. Tenisové míče CZECH NUMBER 1 jsou produkty špičkové kvality za bezkonkurenční ceny. Naši zaměstnanci současně kladou důraz na dodržování přísných parametrů výroby a i díky tomu se firmě Štěpánek podařilo v letošním roce získat certifikaci Mezinárodní tenisové federace právě pro tenisové míče. Vsaďte i vy na kvalitu a vysoký standart a pište svou vlastní tenisovou historii.