Hledáte špičkové vybavení na lední hokej?

Každý správný hokejista potřebuje pořádnou výstroj, aby mohl podávat skvělé výkony při hře. Jde o jeho bezpečnost a prevenci úrazu. Kromě toho musí podporovat aerodynamiku, přispívat rychlosti a hlavně komfortu při vyšší zátěži. Veškerou výstroj podřiďte vaší výšce a zátěži. Zbytek se odvíjí od úrovně hry a účelu. Na trhu najdete různé specializované obchody, kde vám určitě rádi poradí, pokud netušíte, jak na to. I v internetových obchodech máte nápovědu, podle níž se můžete řídit.

Jak vybrat správné brusle?

Hledáte brusle pro začátečníka, nebo už s bruslením máte zkušenosti? Výběr těch správných neomezuje jen velikost, případně barevné provedení. Mnohem důležitější je také věk a zátěž sportovce. Jiné jsou brusle pro začátečníky a rekreační bruslaře. Vrcholoví sportovci a nároční hokejisté mají na výběr vysoce kvalitní boty od špičkových výrobců. Základem musí být absolutní komfort – boty musí dobře sedět na noze, aby se v nich dalo dobře bruslit. Dají se sehnat i širší varianty bot. Důležitý je také nůž, který nekoroduje a dá se opakovaně brousit, a individuální možnosti vázání. Design a barvy jsou podřadný požadavek, ale i tak máte z čeho vybírat.

Hokejka je základem hokejistovy výbavy

Hokejky seženete od úrovně juniora až po seniora. V různé tvrdosti a využití. Jak vybrat tu správnou? Nejlepší je si vyzkoušet přímo v obchodě a nechat si poradit s koupí. Řeknete, jaký hokej hrajete, a podle toho vyberete. Jestli chcete nakupovat přes internet, filtrujte nabídku podle potřeby – záhybu čepele, tvrdosti hole, držení hole a dalších parametrů. Pokud nevíte, zkuste si některé konkrétní hokejky rozkliknout a projít jejich popis. Případně kontaktujte podporu přes online chat, kde vám zkusí poradit.

Kde všechnu výstroj sehnat?

Nejsou to jen brusle a hokejka. Musíte pořídit ještě helmu, různé chrániče, rukavice, dres a kalhoty. Nejlepší je koupit vše na jednom místě. Jedním takovým jsou specializované obchody Bauer. Jde o známou značku, kde si vyberou nejen amatérští nebo nejmenší hokejisté, ale i profesionálové a velmi nároční zákazníci. Mají 11 kamenných obchodů po ČR, případně e-shop, kde můžete jednoduše nakoupit z domova.