Erotická masáž je výborný odpočinek a skvělé uvolnění

Byli jste někdy na klasické masáži? Pak zřejmě víte, jak uvolňující a příjemný zážitek je to pro tělo i pro duši. Erotická masáž je ještě o kousek lepší, protože kromě uvolnění svalů se vám dostane i sexuálního uvolnění. Ale pozor, nejedná se o žádné sexuální služby.

Mnozí Češi mají o erotických masážích stále ještě zkreslené služby, přitom je to služba jako každá jiná. Erotická masáž dostala název podle toho, že se spoře oděná (případně rovnou nahá) masérka věnuje masírování celého vašeho těla včetně intimních partií. K sexuálnímu styku nedojde, k vyvrcholení však obvykle ano, protože ruce šikovných masérek jsou skutečně kouzelné.

Na erotické masáže nechodí pouze muži

Jelikož erotická masáž není žádnou sexuální službou, nechodí na ni pouze muži. Uvolnění je příjemné také ženám, případně párům. Řada masážních salonů má v nabídce rovněž párové masáže, které představují velmi zajímavé oživení pokulhávajícího milostného života v dlouholetém vztahu. Takové masáže se obvykle účastní nejen dva klienti, ale také dvě masérky, aby se zákazníci nemuseli dělit.

Co tedy od erotické masáže čekat?

Rozhodně ne sex. Přijdete a nejdříve se, obvykle společně s masérkou, osprchujete. V současných salonech to většinou vypadá tak, že každý pokoj má svou sprchu, takže vše je naprosto diskrétní. Po sprše už se neoblékáte, položíte se na masážní lehátko a masérka začíná provádět svou práci. Postup se liší podle toho, jakou konkrétní masáž si objednáte. V některých případech bude rukama masírovat celé vaše tělo, jindy může klouzat svým tělem po tom vašem. Můžete si vybrat i speciální masáž penisu, kdy se pak masérka věnuje jenom tomuto jednomu kousku těla. Mimochodem, tradičně je na výběr nejen typ masáže, ale i samotná masérka. Prohlédněte si je například na webu salonu Angels masáže: https://angelsmasaze.cz/. Pokud byste se rovnou chtěli objednat, jde to telefonicky, online nebo přes WhatsApp.