Okamžitý pronájem dodávky Praha nabízí Van2GO

Vnímáte půjčování aut jako komplikovanou záležitost, kterou je třeba řešit s dostatečným předstihem? Tak to jste asi ještě nenarazili na tu správnou půjčovnu. U Van2GO vyřešíte pronájem dodávky okamžitě a je jedno, jestli je 7 ráno, nebo 9 večer. Nikdy vás nenechá na holičkách.

Potřebujete odvézt krabice se zbožím, přestěhovat syna či dovézt nový nábytek? Samozřejmě si můžete zaplatit dovoz, případně objednat stěhovací firmu, ale vyplatí se vám to? Možná vás vyjde levněji pronájem dodávky Prahaod společnosti Van2GO. Vozy půjčuje již od jedné hodiny, takže na rozdíl od jiných půjčoven nemusíte platit pronájem za celý den, když vám dodávka poslouží jen na rychlý převoz.

Objednejte si dodávku třeba hned na dnešek

Dávno pryč jsou doby, kdy jste si pronájem dodávky museli objednávat dlouhé dny předem. Pokud ji potřebujete dnes, objednejte si ji a můžete ji mít. Van2GO má na svém webu rezervační formulář, kde zadáte datum a čas vyzvednutí i vrácení, místo převzetí a vrácení a ihned zjistíte, jaké dodávky jsou na vámi zadanou dobu k dispozici. Vyberete si, tím ji máte rezervovanou, a pak už si ji jen přijdete vyzvednout. Existuje tu určité omezení, technicky není možné, abyste si dodávku vyzvedli například za hodinu, je potřeba objednávat s cca tříhodinovým předstihem. Pořád jde ale o velmi rychlou službu.

Vrátit se dá klidně v 11 v noci

Půjčovna dodávek Van2GO nemá žádnou otevírací dobu, funguje totiž 24/7. Vůz si klidně lze vyzvednout či vrátit i v nestandardních hodinách, není potřeba čekat do dalšího dne a platit zbytečně víc. Převzetí a vrácení dodávky je možné na pobočce v Praze 4 či Praze 9, za poplatek vám ji přistaví na jiné místo. Kolik vás vypůjčení bude stát, vidíte ještě před tím, než si pronájem vůbec objednáte. Předem tedy víte, jestli se vám služba doopravdy vyplatí. Zkuste to sami na https://www.van2go.cz/uvod.html.