Dřevěný ježek pro radost i dekoraci

Udělejte si svou zahradu originální a zvláštní. Dodejte jí kouzlo jemným doplňkem. Můžete jí dát podobu pěkných záhonků, rybníček, kam vám můžu vyřezat kapříka nebo vodníka, studnu, u které bude sedět ptáček nebo z ní budou pít jiná zvířátka, doplňte ji vykotlaným pařezem a k němu dřevěným hřibem. Na vaší zahradě může být dřevěné auto, želva, lidská postava či ježek. Zahradní dřevěné dekorace se krásně vyjímají na uzavřeném malém dvorku, v atriu, zimní zahradě, na terase nebo i na balkóně.

Vaší fantazii se žádné meze nekladou a tak jí nedržte na uzdě. Vyřežu vám to, co si řeknete. V mém dřevěném království je vše dovoleno. Mé dřevěné sochy​ umí snoubit jemný vkus s citem pro detail. Sádrový trpaslík už není v módě. Dřevěné sochy jsou velmi hezkou i vkusnou dekorací. Mohou mít cílený i abstraktní tvar. Roztomilý dřevěný ježek dodá zahradě jemnost i útulnost a udělá radost vám i vašim malým dětem.

Pořiďte si ježka, ten náš nedupe

Na mnoha zahradách spatříte ježka dřevěného, plechového anebo keramického. Ježek do zahrady prostě patří. Vedle kvetoucích rostlin nebo v trávníku se skvěle vyjímá. Dřevěný ježek je vyrobený z dubového dřeva a kromě dekoračního účelu poslouží i jako sedátko pro vaše malé děti. Tento krasavec má asi 100 kg, i s bodlinami je 47 cm vysoký a 45 cm dlouhý, s hloubkou 105 cm. Dřevěné zahradní sochy vám dělají radost delší dobu než rychle odkvetlé květiny. Dřevo je vhodné ošetřit nátěrem, který odpuzuje vodu i nečistoty a namořit jej nátěrem v podobě lazurovacího laku. To mohu provést i já a na vás pak bude každoroční přetření. Pak vám ježek dlouho vydrží.

Ježek vás bude bavit

Každé ráno vás ježek bude vítat v zahradě. Tvář zahrady dělají různé fontány, jezírka, plastiky, ale především zahradní sochy. A mohou to být i dřevěné sochy motorovou pilou. Rád vám je vytvořím na míru. Jakákoliv socha příjemně oživí každé vaše zákoutí. Zahradní dekorace ve tvaru ježka brzy získá krásnou patinu, je příjemná na dotek, působí hřejivě i pro oko, a na vaší zahradě, v atriu, na dvorku nebo terase s vámi bude žít celá léta. Pokud si chcete vybrat jinou dekoraci, nechte se inspirovat a zjistěte si další informace o dřevěných sochách.