Diamantové kotouče pro profesionální i laické domácí použití

Používání diamantových materiálů je díky pokroku ve výrobě syntetických diamantů v České republice velmi rozšířené. Kvalitní diamantové kotouče se požívají v oboru stavebnictví, strojírenství a jinde. Staly se taktéž základní výbavou kutilů, kteří se s láskou a trpělivostí starají o svůj dům, chalupu nebo chatu.  Ani příležitostní řemeslníci by si neměli kupovat nekvalitní kotouče v hobby marketech. Mají krátkou životnost.  Je zde velké riziko ohrožení na zdraví, neboť se při práci kroutí a lámou, odlítávají z nich kousky.  Preferujete vysokou kvalitu za rozumnou cenu? Tak neváhejte a zavítejte do specializovaného internetového obchodu sibera-kotouce.cz, kde nabízejí osvědčenou kvalitu made in Germany.

Jedinečné německé diamantové kotouče Atlas a Kern!

Ve výše zmíněném eshopu nabízejí diamantové kotouče do úhlové brusky, řezače spár, kamenických pil, mostových pil, řezaček na obklady a do dalšího nářadí a strojů.  Každý diamantový kotouč 230 má jinou velikost – 115 mm, 125, 150, 180, 200, 230, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800 mm, lze prodávajícího požádat o upravení upínacího otvoru. Dotazník vám ulehčí nabídku a podá informace o cenách.  Německé kotouče vám spolehlivě oddělí asfalt, živici, beton, zámkovou dlažbu, armovaný beton, na žulu, na kámen, na dlažbu, obklady, na střešní krytinu, na střešní tašky, na šamot … Typy diamantových kotoučů: segmentové diamantové kotouče, celoobvodové diamantové kotouče, turbokotouče.

Výhody diamantového vrtání

Využití je ohromné, běžně se využívá diamantového vrtání ve stavebnictví – od malých slepých děr v cihlách až po velké průchozí díry v silně tvrzených betonových podlahách.

Tato metoda nabízí spoustu výhod ve srovnání s použitím tradičních postupů:

  • Diamanty řežou beton i ocel najednou.
  • Nevybrují, proto nevznikají praskliny na choulostivých místech.
  • Nižší potřeba výkonu, dochází ke zničení malého množství materiálu.
  • Ohromně precizní práce a povrchová úprava

Více info na blogu ZDE!