Dodejte autolaku jedinečné vlastnosti

Náš automobil je jedno z nejcennějších věcí, které máme. O naše auto je třeba patřičně starat, aby nám věrně sloužil mnoho let. Pravidelné servisy, mytí a různé doplňky. Každý se snaží o to, aby jeho auto vypadalo co nejlépe a bylo na odiv.

Když se podíváme na jedno auto, jako první uvidíme lakování, jakou má auto barvu. Právě tato část vozu je velmi důležitá a řekněme si upřímně, nejvíce se i špiní. Samozřejmě na pultech obchodů najdeme mnoho přípravků na ošetření laku. Do popředí se však dostává nanotechnologie a její produkty.

Nanotechnologie je věda, která zkoumá věci na atomární úrovni. Produkty vyrobené na bázi této technologie dokáží změnit vlastnosti povrchů k nepoznání. Po nanesení nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká vrstva, která odpuzuje vodu, oleje a jiné tekutiny. Nečistoty se nedokáží zachytit o povrch, tedy jejich odstranění bude mnohem jednodušší.

Jmenujme všechny výhody, které získáme Nano ochranou laku automobilů:

  • Unikátní vlastnosti povrchu – hydrofobie, oleofobie, nepřilnavost nečistot.
  • Efekt lehkého čištění díky změněnému povrchovému napětí a neviditelné tenké nano vrstvě.
  • Úspora času při údržbě a menší frekvence čištění.
  • Úspora peněz díky tomu, že není nutné používat při čištění žádné čisticí prostředky nebo autokosmetiku.
  • Většina nečistot je smyta deštěm. Zbytek je možné spláchnout vodou případně odstranit pouze mokrým hadrem.
  • Dlouhotrvající a lehce obnovitelný vysoký lesk.
  • Produkt vysoké kvality vyrobený v Německu. Na trhu se objevuje velké množství produktů nesoucích označení NANO i přesto, že není na místě.
  • UV-stabilita, odolnost vůči běžným chemikáliím, odolnost vůči posypové soli, odolnost vůči kartáčům v auto umývárnách.

Spotřeba je při manuálním nanášení 5-10ml/m2. V běžných podmínkách je životnost ošetření povrchu několik měsíců až jeden rok. Tento produkt nabízí společnost NanoProm. Vybírat si můžete z různých objemů. Nanotechnologie v sobě ukrývá obrovské možnosti a její produkty dokáží usnadnit každodenní život. Vyzkoušejte nano produkty i Vy a užívejte si výhody této inovativní technologie.