Jak vybrat sídlo společnosti, pokud ho chcete umístit na některou z prestižních adres v Praze? Nabízí se 1 levné a přitom profesionální řešení!

Jak vybrat sídlo společnosti a získat přitom prestiž, kterou si lidé v byznysu obvykle spojují s nějakou „dobrou adresou“? Uvažujete o tom, že vaši firmu zakotvíte v Praze, která je z tohoto pohledu jednou z nejpříhodnějších lokalit u nás? Pokud snad máte určité pochybnosti a obáváte se vysokých finančních nákladů, které by takový krok mohly provázet, nezoufejte. Pokusíme se vám přiblížit jeden cenově dostupný a přitom značně efektivní způsob, kterým si můžete sídlo pro vaši společnost v naší metropoli zajistit.

Jak vybrat sídlo společnosti v některé z lukrativních lokalit?

Je čistě na vůli každého podnikatele, kam umístí sídlo svojí firmy a nikde není psáno, že se musí shodovat s místem, kde reálně provozuje svoji činnost. Je k tomu samozřejmě nutný souhlas vlastníka nemovitosti, kterou si za tímto účelem živnostník vybere, ale jinak se každému naskýtá příležitost, zvolit si takovou adresu, která mu vyhovuje. Nejčastěji pak takovou, která je schopna dodat podnikání tolik žádoucí nádech prestiže a solidnosti. K tomuto účelu jsou z pochopitelných důvodů nejčastěji vybírány adresy v lukrativních čtvrtích velkých měst. V České republice přichází v úvahu především Praha, ale též města jako Brno, Olomouc, Plzeň nebo třeba Hradec Králové. Je prokazatelné, že „prestižní adresa“ uvedená na vizitce vám může na rozdíl například od našich politiků podnikání poněkud usnadnit.

Nejoblíbenější pražské adresy

1) Rybná 716/24

2) Kaprova 42/14

3) Jaurisova 515/4

4) Kubelíkova 1224/42

5) Revoluční 1082/8

Cenově dostupné služby virtuálních kanceláří

Najít pro firmu opravdu vhodné místo v našem hlavním městě nemusí být vždy snadné a to především z důvodu vysokých finančních částek nezbytných na zakoupení či pronájem vlastních prostor.

Jedno elegantní a přitom cenově dostupné řešení se však nabízí a je také podnikateli již řadu let hojně využíváno. Jsou to virtuální sídla!

Jejich poskytovatelé jsou vám schopni zajistit nejen zcela nezbytnou adresu s příslušným identifikačním číslem, ale též velmi důležité doprovodné služby, bez nichž by byl každodenní bezproblémový chod vaší kanceláře nemyslitelný. Pokud jde o adresu, ta se zpravidla nachází v některé z luxusních lokalit, aby dokázala vašemu byznysu dodat onen požadovaný „nádech úspěchu“, který je ostatně jedním z hlavních důvodů, proč s vaší firmou míříte právě do Prahy.

Poskytovatele virtuálního sídla vyberete ve 3 krocích

Aby dávalo umístění sídla vaší firmy v našem hlavním městě opravdu smysl, musíte si vybrat kvalitního a seriózního poskytovatele této služby. První krok, kdy si potenciálního provozovatele vaší kanceláře prověříte, by měl být naprostou samozřejmostí. Jde jednoduše o to, zda s ním většina jeho klientů má dobrou zkušenost či nikoliv. Pokud spolupráci s ním hodnotí podnikatelé kladně, můžete přistoupit ke druhému kroku, a sice k volbě nějaké zajímavé adresy z jeho nabídky.

Zvučná adresa vám obvykle přivede nejenom řadu nových klientů, ale dokáže také usnadnit navazování obchodních kontaktů, což v dnešní době, kdy roste počet podnikatelů a tedy i případné konkurence, jistě oceníte dvojnásob.

Třetím a neméně významným krokem na cestě za vaším novým firemním sídlem bude dohoda na množství doprovodných služeb, které si z nabídky poskytovatele virtuální kanceláře vyberete. Některé, jako funkční recepce či přebírání pošty, musí být zcela automatické. Jiné si pak zpravidla můžete dohodnout nad rámec základního balíčku. Jde nejčastěji o práce administrativního charakteru a to o skenování či kopírování dokumentů, výpomoc s fakturami nebo s reklamními materiály.

Čeká vás méně starostí a více peněz ve firemní kase

Nepopiratelné výhody spojené s využíváním virtuálních kanceláří jsou především následující:

A) PRESTIŽNÍ ADRESA – Získáte oficiální sídlo pro vaši společnost na jedné z lukrativních adres naší metropole a o to šlo hned od samého počátku.

B) FINANCE – Ušetříte slušnou sumu peněz na výdajích za pronájem reálných kancelářských prostor a díky novým zákazníkům a rozšíření obchodních kontaktů se s velkou pravděpodobností zvýší i obrat vaší firmy.

C) MÉNĚ STAROSTÍ – Tím, že značnou část běžného chodu vaší firemní kanceláře delegujete na někoho jiného, ušetříte si spoustu starostí a získáte více času na byznys.
Dobré a jednoduché řešení Je zřejmé, že obstarat pro vaši společnost nějaké pražské sídlo v dobré čtvrti a to za více než rozumných finančních podmínek, nebude představovat žádný větší problém. Stačí jen vzít rozum do hrsti a zvážit, zda se taková věc vyplatí právě vám a to jak s ohledem na předmět vašeho podnikání, tak i na jiné možnosti, které se vám případně nabízejí. Ale to už je čistě ve vaší režii. Poradíte si s tím?