Bazar stavebních strojů vám sníží rozpočet na stavbu

Máte v plánu pustit se svépomocí do stavby rodinného domu? Veškeré vaše záměry vyjdou levněji, pokud se nepohrnete do nákupu nové techniky, ale pořídíte ji výhodněji. Bazar i půjčovna stavební techniky nabízí vše, co je ke stavbě nevyhnutelné, čímž můžete výrazně snížit vstupní náklady. Po dokončení stavby můžete vybavení prostřednictvím bazaru výhodně prodat.

Ušetřete za velké položky

Zručný stavební mistr se spolu se stejně šikovnými pomocníky a kusem odvahy asi nemusí obávat odhodlání ke svépomocné stavbě. Pokud si troufáte, pak by využití služeb profesionální stavební firmy bylo poněkud zbytečné a marné a peníze by doslova vyletěly komínem. Jestli jste rozhodnutí pustit se do díla, bazar stavebních strojů vám za zlomek ceny nabídne vše, co budete potřebovat.

Ať už sháníte vibrační techniku, nakladače nebo univerzální dokončovací stroje, navíc pořádně prověřené a plně funkční, pak jste správně.

Nekupujte, půjčte si

Pokud vás neláká ani taková investice, pak můžete zkusit půjčovnu. Výběr mechanismů k zapůjčení je opravdu široký. Půjčovna stavebních strojů nabízí vše od drobných pomocníků až po těžké stavební vybavení. Prodej i zápůjčka jsou realizovány vždy s kompletním servisem. Techniku si vyberete, objednáte a stanovíte, na jak dlouho budete stroje potřebovat. Po domluvení ceny vám bude stroj i s příslušenstvím dodaný, v bezchybném technickém stavu.

Zbavte se nepotřebného vybavení

Služeb bazaru můžete opětovně využít po dokončení stavby. Pro nepotřebné stavební vybavení, kterého se potřebujete zbavit využijte také bazar, který vaše stavební stroje vykoupí. Techniku si jejich odborní pracovníci přijdou prohlédnout a vyzkoušet, a na základě toho vám zpracují finanční nabídku na odkup. Pak stačí už jen doladit konečnou cenu a termínu předání. Ve většině případů vám bazar nabídne umístění techniky do komisionálního prodeje, každopádně však získáte potřebný prostor. 

Pokud by byla vám aktuálně chyběla finanční hotovost na nákup techniky, neváhejte využít nabídky finančních partnerů jednotlivých bazarů.