Assaff Rawner na Scientologické televizi

Assaff Rawner na Scientologické televizi

Assaff Rawner, je oceňovaný inženýr který obdržel ocenění od americké filmové akademie. Jeho robotické kamery se účastní natáčení filmů a televizních pořadů. Poslechněte si jak mluví o svých úžasných strojích a diskutuje o vynalézavosti potřebné pro splnění složitých nároků pro řízení pohybu filmové a televizní kamery.

Assaff Rawner na Scientologické televizi

Assaff Rawner na Scientologické televizi

Assaff Rawner je už 17 let výkonný ředitel firmy Mark Roberts Motion Control Ltd.

www.mrmoco.com

Firma Mark Roberts Motion Control je britská firma která obdržela řadu ocenění, která je dobře zavedená v oblasti konstruování a výroby robotických kamerových systémů a dodává výrobky do celého světa z jejich továrny řízené ve Velké Británii v Sussexu. Většina konstruktérů a členů teamu vyrábějící díly kamery je již ve společnosti několik let a jsou odborníky ve svém oboru. Jejich zařízení pro řízení pohybu se stalo zavedeným standardem pro celosvětový filmový průmysl. Seznam filmů, kdy byly jsejich kamery použity zahrnuje téměř každý důležitý filmový hit, který vyšel z Hollywoodu, a téměř ze všech dalších velkých filmových studií. Filmový průmysl nepřijímá nic jiného než celkovou spolehlivost zdá se že jejich výrobky se dokonale splňují tento úkol, každý den.

Assaff Rawner na Scientologické televizi

Assaff Rawner na Scientologické televizi

V roce 1999 udělila Americká filmová akademie (Academy for Motion Pictures) zvláštní ocenění společnosti Mark Roberts Motion Control, která se stala tak uznávanou že je v podstatě standardem pro filmovou produkci.

Assaffu Rawnerovi, kterému je 37 let, ukázali Scientologii jeho rodiče. Narodil se v Izraeli, přestěhoval se svou rodinou do Holandska, když mu bylo pět, a poté do Velké Británie ve věku devíti let. Protože mluvil málo anglicky, měl Rawner nejprve potíže ve škole – dokud se neseznámil se studijní technologií L. Ron Hubbarda. Byl rok pozadu za ostatními studenty, když začal ale během školního roku se nejen naučil anglický jazyk, ale pak i předhonil své spolužáky a skončil dva roky před svou věkovou skupinou.

Scientologická televize

Scientologická televize

Assaff Rawner miluje svou práci a považuje se za nesmírně štěstí, že je součástí dvou rozmanitých a vzrušujících oblastí: inženýrství a filmového průmyslu. Ve všem, od řešení problémů, organizování a kontroly kvality až po školení a personálu, používá Rawner to, co se naučil v Scientologii. “A to je pak mnohem jednodušší,” říká.