4 tipy aktivit na firemní akci na jižní Moravě

Teambuildingy jsou dnes v módě a zdá se, že čím šílenější aktivitu zvolíte, tím to bude lepší. Opak je ale pravdou. Většina zaměstnanců by si více užila klidné posezení u lahve vína než únikovou hru, bobovou dráhu či aquazorbing. Víkend na jižní Moravě se jeví jako skvělá volba, jak si společně odpočinout a trochu lépe se poznat.

Zřejmě není třeba zmiňovat, že firemní akce na jižní Moravě je spojená zejména s vínem. Posezení ve sklípku a třeba i prohlídku vinic s degustací nemůžete vynechat. Ale přece nebudete celý víkend sedět v chladném sklípku, když už pojedete do tak krásné oblasti. Co tam lze zažít?

1. Pořádný cyklistický výlet

Jižní Moravu je ideální projet na kole. Jsou zde zejména rovinky, takže ani nemusíte mít super kondičku. Zato odsud dojedete hodně daleko. Vždyť tudy vede i cyklostezka z Brna do Vídně. Případně se můžete vydat na cyklostezku s názvem Mikulovská vinařská stezka. Kola si zde i půjčíte.

2. Přírodní koupání u Pasohlávek

Pasohlávky jsou jednou z nejznámějších lokalit, pokud míříte na jižní Moravu za odpočinkem. Jde o oblast u vodní nádrže Nové Mlýny, kde si užijete koupání, opalování se i procházky v přírodě. V těsné blízkosti nádrže je spousta možností občerstvení i zábavy, například hřiště pro různé sporty. Ubytovat se můžete buď přímo v Pasohlávkách, nebo třeba v nedaleké Ivani. Tam patří k nejznámějším Vinařský dvůr na faře.

3. Aqualand Moravia s trochou adrenalinu

Upřednostníte raději atrakce před přírodním koupáním? Kousek od Pasohlávek je také obrovský bazénový komplex Aqualand Moravia. Tady si do sytosti užijete skluzavky, tobogány, ale i sauny a masáže. Mají tu dokonce vodní bar uprostřed bazénu a umělé vlnobití.

4. Nespočet místních akcí

Až se rozhodnete, kde se ubytujete, můžete si zjistit, jaké akce tam budou kdy probíhat. Například v již zmiňované Ivani je na květen naplánována ochutnávka rybích specialit, na červen procházka po vinicích, v červenci si užijete cimbál s Jožkou Šmukařem.

Firemní akce jižní Morava bude určitě nezapomenutelná. Datum však raději plánujte včas, vinné sklípky bývají dost obsazené.