Zlaté šperky jako symbol svobody, vkusu a nevtíravého luxusu

Zlaté šperky stejně jako stříbrné brože a jemné náušnice osazené vzácným kamenem vždy symbolizují vztah nositelky i majitele k danému šperku. Klenot je nošen buď viditelně, nebo nenápadně. Má za úkol působit okázale, anebo naopak decentně. Význam jednotlivého kusu šperku je předem daný, ať už se jedná o dárek, intimní zpověď, či milé vzpomínkové dědictví. Zlatnictví Kleopatra nabízí ve svém širokospektrém sortimentu všechny typy klenotů, jimž dominují zlaté šperky.

 

Jako dárek pro každou příležitost se hodí jedinečné zlaté šperky

Zlaté šperky

Zlaté šperky

Ať už vybíráme klenoty jako dárky pro ženu či muže, dívku nebo malou slečnu, zlaté šperky nikdy neurazí. Jejich hodnota věkem nevybledne, jako vzpomínka budou pokaždé zářit, své místo na slunci si prostě vždy naleznou. Klenotnictví dává na odiv i na výběr čarokrásné zlaté šperky luxusní, bohatě zdobené i jemné s vytříbenou jednoduchostí.

Nyní záleží pouze na příležitosti a osobnosti, pro kterou je konkrétní šperk určen. Zvolit si můžete zlaté šperky v podobě prstýnků i masivních prstenů, jednoduchých i zdobených náušnic. Zlaté náušnice jsou jednoduché, nebo jsou doplněny o přírodní kameny, případně o vzácné diamanty, rubíny, smaragdy, safíry, perly, korály, zirkony, tyrkysy. Zájemci o zlaté šperky si můžou vybrat mezi luxusním zbožím a prostými klenoty. Vždyť v jednoduchosti je krása.

Skuteční fajnšmekři si budou libovat v aktuální nabídce novinek. Objeví zde bílé náušnice zlaté s diamanty, s perlou a zirkony, i s opálem. Tento novelizovaný sortiment dále obsahuje bílý náhrdelník ze zlata s brilianty, bílý prsten ze zlata se smaragdy a další skvosty pohádkové krásy. Překvapující je ale také cena vyjmenovaných šperků, která skýtá možnosti i běžným smrtelníkům, ne jen princům a králům.