Zimní dovolená na českých horách

Někteří z nás preferují dovolenou  v teplých krajích u moře , jiní se zase nemůžou dočkat až napadne první sníh , teploty padnou pod bod mrazu , těší se že vezmou lyže , snowboard , běžky a v neposlední řadě  sáně , boby , i lopaty .

Jedny z nejoblíběnějších českých  lyžařkých středisek jsou KRKONOŠE ( Harrachov , Špindlerův Mlýn ,Rokytnice nad Jizerou , Jánské Lázně , Pec pod Sněžkou ) .

Největším českým  i  krkonošským  lyžařským střediskem je SkiResort Černá hora – Pec pod Sněžkou .

Pec pod Sněžkou

Nejdelší českou sjezdovkou je Turistická sjezdovka v Rokytnici nad Jizerou, dlouhá 3185 m, s převýšením 652 m .

Každoročně je i velký zájem o strávení   SILVESTRA na horách . Ten je potřeba zařizovat hodně dopředu , proto je vhodné využít možnosti zájezdu FIRST MINUTE ,kde si včas zajístíte místo .

Mnoho lidí vyřáží za sněhem i do zahraničí . Velkým lákadlem je Itálie , Rakousko nebo Švýcarsko.

Vše si vyberete s pohodlí Vašeho domova . Stačí jen do vyhledávače zadat vaše požadavky , vybrat vámi zvolenou stravu , vyhovující termín , dopravu , nebo specifikovat  pro vás tu nejvyhledávanější lokalitu .  Na webu shlédnete fotky , přečtete si podrobné informace nabízeného zájezdu .  To vše bez jakéhokoli listování v katalogu , nebo složitého hledaní na internetu . Pro odvážnější , kteří se mohou přizpůsobit na poslední chvíli je tu možnost využití zájezdů LAST MINUTE , tedy na poslední chvíli . České hory jsou však jedny z těch nejnavštěvovanějších a tak sehnat na poslední chvíli pobyt bývá velmi těžké , protože kapacity se začínají plnit už během letních měsíců .  Ať už jste amatéři , profíci , děti , mládež , senioři  a milujete naše české hory , neváhejte se podívat na naši aktuální nabídku zájezdů a vyberte si vaši vysněnou zimní dovolenou na českýh horách .