www.selectiveprofessional.cz

Řešení problému s tvorbou lupů

Měla jsem celý život problém s lupy.

Neustále jsem brouzdala po internetu a nakupovala různé speciální přípravky od šamponů až po speciální vodičky a masážní oleje. Nepomohla ani návštěva u kožního lékaře, který mi předepsal speciální přípravek, který nejen že neskutečně zapáchal, ale když jsem ho přestala používat lupy se mi vrátily ve větší míře.

Byla jsem už úplně zoufalá, jelikož  se můj problém rozvinul do takové míry, že se mi již tvořily na pokožce hlavy úplné shluky a navíc mi začaly padat vlasy.

Návštěva kadeřnice byla pro mě utrpením, protože jsem se strašně styděla. Netušila jsem že moje kadeřnice mi pomůže můj problém vyřešit. Z nějaké asi letargie a i pocitu beznaděje jsem si vyslechla její prezentaci a doporučené přípravky si objednala.

Začala jsem tedy používat šampon Dandruff control shampoo http://www.selectiveprofessional.cz/oncare-scalp-specifics/361-dandruff-control-shampoo-250ml.html , který nejen že krásně voní ale měla jsem pocit příjemného osvěžení. Po použití tohoto šamponu jsem použila lotion Dandruff control lotion http://www.selectiveprofessional.cz/oncare-scalp-specifics/369-dandruff-control-lotion-100ml-specificky-roztok-pro-pokozku-s-lupy.html. Při použití této vodičky v kombinaci s uvedeným šamponem jsem vždy cítila na celé pokožce hlavy příjemnou svěžest a již po několika použitích mi začaly lupy na pokožce ustupovat. Asi po dvou měsících jsem měla pokožku hlavy úplně čistou a poté jsem již jen jako prevenci používala uvedený šampon na lupy.

Tyto výrobky mi velmi pomohli s mým problémem a proto Vám je vřele doporučit.

Tyto výrobky mi velmi pomohli s mým problémem a proto Vám je vřele doporučit.

Tyto výrobky mi velmi pomohli s mým problémem a proto Vám je vřele doporučit.