Využijte se známými přínosný tandemový seskok padákem

Hledáte nové výzvy? Pro vás je připraven tandemový seskok padákem. Adrenalinový tandemový seskok padákem spadá mezi mužné výzvy, na kterou nikdy nezapomenete. Pokud se vám avizovaný tandemový seskok padákem opravdu zamlouvá, zužitkujte nabídky profesionálů, protože jakýkoliv tandemový seskok padákem musí být především bezpečný. Jde sice o zážitek, ale hlavně o zdraví.

Myslíte si, že se nedá natrénovat tandemový seskok padákem a s tím související pohled shora?

Na stránkách Tandem2.cz si můžete objednat tandemový seskok padákem od 3100 korun českých. Zážitkový tandemový seskok padákem se může stát originálním dárkem také pro vaše blízké. Vybírat můžete z celé nabídky tandemových seskoků a objednávku si zajistit prostřednictvím webových stránek. Během seskoku se dají pořídit i záznamy, které vám zůstanou jako vzpomínka na neopakovatelný zážitek. I více lidí si může objednat seskoky, i tak se dá ušetřit.

Kde tandemový seskok padákem probíhá?

Avizované seskoky se pořádají na mnoha místech Česka, záleží na vašem gustu, jakou lokalitu pro individuální tandemový seskok padákem si zvolíte. Dejme tomu Kolín, Most, Kunovice, eventuálně Příbram a Brno jsou obce, kde se teď skáče, přesněji na jejich letištích. Konkrétní poloha zmíněného letiště je uvedena na webových stránkách i s GPS souřadnicemi. S partnerem, s nejbližšími spolupracovníky, přáteli, všemi příbuznými si můžete snadno ozkoušet zážitkový tandemový seskok padákem. Brno vám navíc přináší hned dvě lokality, jichž se využívá pro tandemový seskok padákem.

Na webových stránkách vás možná zaujme také nabídka kurzu volného pádu AFF (Assistant Free Fall). Tento seskok absolvujete z výšky 4000 metrů pod dohledem dvou instruktorů. Letecký lékař vystavuje speciální osvědčení pro tyto kurzy volného pádu. Uvedený kurz stojí 36 000 Kč.

Pokud vás tandemový seskok zaujal a chtěli byste se tomuto sportu věnovat více, využijte kurzy pro samostatný seskok, IAFF, AFF, či případně satic line.