Výroba svatebních oznámení pro zimní svatbu

Bílá zasněžená zima se zářivou světelnou výzdobou je ideálním námětem na svatební oznámení se zimní tématikou. Ve spojitosti s netradičními formáty se postará o styl designu plný originality a kreativních prvků. Výsledkem bude hezké umělecké dílko, které obohatí přípravu svatby a podpoří novomanžele na jejich cestě za společným štěstím.

Krásná zimní idylka zasněžené krajiny s vánoční výzdobou plnou hvězdiček a sněhových vloček. I takto může vypadat obrázek zimní svatby, který si můžete přenést a zvěčnit na svatebních oznámeních. Pozadí navrženy v tomto nádechu vynikne jako klasický podklad, který se ještě doplní poutavým textem. To udělá vaše svatební oznámení hezké, praktické i vhodné k aktuální zimní tématice.

Pokud máte termín svatby v zimě, pak vás čeká celkem speciální svatební atmosféra. Zimní výzdoba a s tím i zimní svatební oznámení se nesou v úplně jiných trendech jako svatební slavnosti během jiných ročních období. Na svatební oznámení si tak můžete zakomponovat například originální vintage motivy plné něžné bílé. Pozadí zkrášlí i vzory hvězdiček či sněhových vloček, které jen dotvoří kreativní zimní tematiku.

Svatby v zimě již nejsou nic ojedinělé, takže i tvůrci svatebních oznámení mají v tomto ročním období více práce. Klienti od nich požadují různé originální návrhy spjaty se zimní atmosférou. K té se hodí stylové vintage motivy v bílých provedeních. Text s metalickým písmem jejich ještě doplní o trochu šarmu, ke kterému se mohou přidat i typické zimní motivy.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz