Vybudujte ze své společnosti značku!

Každý podnikatel chce, aby jeho spolčenost nebo firma prosperovala a byla co možná nejúspěšnější. Někdy ale potřebuje pohled a pomoc zvenčí. Přesně takovou pomoc poskytuje také Petr Kmošek a jeho profesionální tým? O co že to vlastně jde? Kmošek Advising poskytuje služby týkající se personálního, marketingového a celkového podnikatelského koučinku. Stručně řečeno vám poradí a ukáže, jak vybudovat značku. Jestliže vás tyto služby zaujaly, můžete se o nich dozvědět více na jejich specializovaných internetových stránkách, které najdete na adrese kmosek.com.

Rozvoj společnosti

Kmošek Advising vám připraví na klíč kompletní zprávu, která přesně řekne vše, o vašem aktuálním stavu vašeho obchodu. Spokojených klientů má Petr Kmošek a jeho tým jen po České republice celou řadu. Pomohl jim například realizovat mnoho obchodních a personálních auditů, na jejichž základě pak mohla společnost provést podstatné změny, které vedly k růstu společností a ke zlepšení jejich jména. Na základ informací zjištěných při auditu se navrhnou doporučení a různé metodiky, jak je možné v budoucnu rozvíjet obchod, či popřípadě jej znovu nastartovat. Podnikatelský koučink je jedním z nejvyhledávanějších služeb u Kmošek Advising. Díky úspěšné a dlouhodobé obchodní praxi nejen v České republice, ale také na mezinárodním poli je Petr Kmošek a jeho tým maximálně flexibilní v budoucí spolupráci.

Marketing komplexně

Častou vyhledávanou službou jsou také workshopy a školení. Kmošek a jeho tým je specializovaný v školeních na klíč. V nabídce, se kterou se můžete seznámit na již zmíněné adrese kmosek.com, se můžete seznámit s celou řadou kurzů a školení, které jsou zaměřené na rozvoj vašich obchodníků a manažerů v jejich specifických tématech. Kromě toho se také zabývají školením personalistů v nejrůznějších tématech a nejsou výjimkou ani náborové kampaně. Že si zde přijde na své i ten nejnáročnější zákazník, se můžete přesvědčit právě teď.