Vyberte si u nás pohodlné matrace

V internetové prodejně Matrace-store.cz jsou k mání výtečné matrace pro zdravý spánek a odpočinek. Internetový obchod nabízí zdravotní matrace, jejichž výroba je tuzemská, ale nějaké matrace z vlastní kolekce překvapí svou originalitou. Jakostní matrace byly vyhotoveny z výtečné paměťové pěnové hmoty, jedinečné prospěšné bio alergické pěny, anebo jsou dispozici naše zdravotní matrace pěnové, ale i pružinové matrace, matrace taštičkové i latexové.

Všichni klienti jsou překvapeni poměrem ceny a životnosti, tyto matrace jsou nejen kvalitní, prodáváme je za rozumnou cenu. Nabízené matrace prošly náročnými testy, které jsou zárukou jednak zdravého spaní a dále nízké úrovně opotřebování. Finální cena zdravotní matrace počítá rovněž s kalkulací textilního potahu, potahové textilie se dají pořídit za různé ceny. Nabízené matrace se odlišují druhy potahových materiálů, které začínají u jednoduchých nesnímatelných, po takové potahy, jež jednoduše vyperete, jsou snímatelné a bohatě prošívané. Na výběr jsou matrace s protialergickou úpravou i matrace pro náročné.

V dnešní nabídce naleznete výhodné matrace 1+1, kdy zájemci dostanou dvě matrace za cenu jedné matrace, případně bude cena matrace velmi zvýhodněná. Můžete si vybrat matrace s viscoelastickou paměťovou pěnou, ale i matrace ze studených, eventuálně polyurethanových pěn. Sortiment obchodu obsahuje známé matrace o velikostech 90×200 cm a 80×200 centimetrů, máme také matrace neobvyklých rozměrů. Rovněž matrace na míru jsme schopni vyrobit dle přání zájemců. Aktuální sortiment jsme rozšířili o populární matrace akce, kdy kvalitní matrace seženete za velmi výhodných podmínek. Výtečné slevy (až 50 %) se týkají koupě matrace sendvičové z molitanové pěny, kvalitní matrace ze studených HR pěn, nebo zdravotní matrace z paměťové viscoelastické pěny. Všechny nabízené matrace dopravujeme zdarma po celé ČR. Spolehlivou zárukou klidného spaní jsou zdravotní matrace z e-shopu Matrace-store.cz.