Volný čas- jak ho využít?

Volný čas se dá strávit příjemným kempováním, v klidné přírodě. Vždyť co je krásnější, než krásný pohodový víkend s milovanou osobou v nádherné zeleni a téměř na samotě. Co víc si přát? Partu kamarádů, pokud neplánujete romantický víkend, společně na chatě a k tomu kufr na poker. Znáte ten adrenalin z vítězství, znásobený ještě tím, že oberete o fiktivní peníze kamarády. Poker můžete hrát i o skutečné peníze, stejně tak jako v kasinu, kde hodnota jednoho žetonu odpovídá nějaké částce v korunách, tím tu hru okořeníte a budete se pak ještě více snažit. Poker vás nebaví, zkuste stolní fotbal nebo ping pong či stolní tenis. Překvapte kamarády hrou na africký hudební nástroj, který vypadá jako bubínek a taky se tak na něj hraje.

Rodinná pohodička

Pamatujete si z dětství létající draky, které jsme jako děti pouštěli na podzim z kopce? Proč je nepouštět i jako dospělé osoby, nic vám v tom nebrání. Vezměte s sebou své ratolesti a ukažte jim, jak jsme si velcí jako oni, hráli i bez používání počítačů. Jak jsme se vyřádili s obyčejným létajícím drakem a co teprve teď, s dnešními možnostmi.  Děti vás budou milovat, nebo nenávidět. Potom už snad zabere jen stolní fotbal, který milují snad všechny děti, jelikož se převážně nachází v restauracích, kam oni tak často nechodí.

Hospodské hry i doma?

Máte rádi kulečník a přitom neradi chodíte do restaurací a hospod? Pokud máte přebytečných zhruba 10 tisíc korun, může být váš. Jistě víte, že v kulečníku se pořádají různá soutěžní klání, tak proč netrénovat i doma. Zahrajte si doma s partnerkou, pozvěte kolegy v práci. Ta radost, kterou zažijete, když vyhrajete nad partnerkou či přítelem, ta euforie, která vás zaplaví. Dokážete si to představit? A vztek, když prohrajete. Jsou to nepopsatelné pocity, které si užijete za každého počasí a v každé roční době. Prostě si hru užijte na plný pecky.