SvětFitness.cz – Fitness magazín, kterému můžeš věřit

SvětFitness.cz je internetový projekt fungující od přelomu roku 2016 a 2017. Jedná se o internetový magazín, který své čtenáře vzdělává v oblasti správné výživy, tréninku a v neposlední řadě také kvalitní suplementace. Narozdíl od většiny konkurenčních webů NEJSME sponzorovaní žádnou konkrétní značkou a ani neprodáváme suplementy, tudíž si při tvorbě veškerého obsahu webu můžeme dovolit naprostou objektivitu.

Jaký obsah na webu SvětFitness.cz najdete?

Našimi největšími prioritami je vzdělávat čtenáře v oblastech spjatých se silovými sporty (strava, trénink, suplementace,…) a podávat jim co nejobjektivnější informace o produktech, které jsme sami otestovali. Najdete u nás především:

Žebříčky

Abychom našim čtenářům pomohli s výběrem těch nejlepších proteinů, spalovačů, nebo třeba i sluchátek, vydáváme pravidelně žebříčky Top10 produktů dané kategorie. Jsou složeny z výrobků, které jsme sami vyzkoušeli a dbáme i na recenze ostatních uživatelů.
Recenze
Vybíráme si známé i neznámé produkty, které vyzkoušíme v mnoha různých příchutích a napíšeme na ně naprosto objektivní recenzi. Testujeme jak různé nakopávače (např. Extrifit Agrezz) , tak i multivitamíny (např. Nexgen Pro) a ořechová másla (např. Coffeenelu).

Články

Pravidelně vydáváme i články, ve kterých se zaobíráme nejen různými suplementy pod drobnohledem, jako např. bcaa a kloubní výživy pod drobnohledem, ale také zdravou stravou a správným tréninkem. Danou problematiku se vždy snažíme vysvětlit jednoduše, aby ji pochopili i naprostí začátečníci.

Katalog

Náš katalog se skládá ze dvou částí – Suplementy a Zdravá výživa. Pro naše čtenáře srovnáváme ceny každého produktu tak, abyste si sami mohli zvolit tu nejlepší a hlavně nejlevnější variantu. Pomocí pár kliknutí tak zjistíte tu nejlepší cenu na trhu a jednoduchým stisknutím tlačítka zboží můžete rovnou objednat u vámi vybraného e-shopu.

Proč tedy sledovat zrovna nás?

Důvodů, proč se nás vyplatí sledovat, je hned několik:

  1. Přinášíme pro vás ty nejlepší ceny suplementů na trhu! Pomocí pár kliknutí si zobrazíte naši recenzi, porovnáte cenu u jednotlivých prodejců a zvolíte si tu nejideálnější možnost. Orientace na našem webu je navíc opravdu jednoduchá.
  2. Upozorňujeme na aktuální slevové akce na jednotlivých portálech. Záleží nám na tom, abyste za suplementy zbytečně nevyhazovali své peníze. Pokud je nějaký produkt v akci, pravidelně vás upozorníme nejen na našich webových stránkách, ale také na našich Facebookových stránkách.
  3. Nejsme nikým sponzorovaní a neprodáváme žádné suplementy. Když navštívíte stránky jakéhokoliv výrobce suplementů, nemůžete čekat jeho objektivitu. Své produkty bude vždy vychvalovat a vy tak nevíte, jestli je opravdu tak dobrý a nebo nestojí za nic. My ale žádné suplementy neprodáváme a ani nás nikdo neplatí za pozitivní recenze. Jsme naprosto objektivní a vždy se snažíme vycházet nejen z vlastních zkušeností, ale také ze zkušeností ostatních uživatelů.
  4. Vzděláváme naše čtenáře. Při tvorbě článků se snažíme vždy používat jednoduchý a srozumitelný jazyk, abychom danou problematiku co nejvíce přiblížili i naprostým začátečníkům.
  5. Pravidelně odpovídáme na vaše dotazy. Každý náš článek můžete okomentovat a v případě jakéhokoliv dotazu se vám snažíme co nejlépe odpovědět.

Jsme fitness magazín, kterému můžete věřit. Sledujte nás a určitě se přiučíte něčemu novému a navíc ušetříte na doplňcích sportovní výživy i zdravých potravinách!