Svatební oznámení ve znamení letních barev

Hřejivé sluneční paprsky, jasná modrá obloha a svěží zelené parky plné květů. Rozmanitost patří k letu a vědí to i autoři pracující na výrobě svatebních oznámení s letní tématikou tohoto ročního období. Atmosféru plnou barev v rytmu léta se snaží přenést i na svatební oznámení, které by měly šířit letní optimismus a dobrou náladu, čímž podpoří přípravu této velké slavnosti v pozitivním duchu.

Léto má své vlastní barvy, které jsou typickým symbolem nejteplejšího ročního období. Tím se přizpůsobuje i samotný vzhled a motivy svatebních oznámení, které se zhotovují při příležitosti svateb organizovaných kdykoliv během léta. Designéři tak kombinují různé odstíny od žluté a oranžové po neutrálnější zelené a následně je ladí k vybraným motivem.

Žlutá, která chutná jako citron. Oranžová, jejíž sladkost nám připomíná mandarinku. Červená, schopná v nás rozproudit skutečnou letní vášeň. Každá z těchto barev je typickým odstínem, který se hodí na svatební oznámení vyráběné u příležitosti letní svatby. K tomu si ještě vyberte nějaký přitažlivý motiv s letní tématikou a vaše svatební oznámení splní svou praktickou i estetickou funkci na výbornou.

Typické letní barvy mají něco společného. Jejich vibrace nás nabudí optimismem, dodají nám trochu veselé nálady a budou na nás působit maximálně lidsky. Přesně takto mají působit i barvy na svatebních oznámeních, které designéři využívají s jediným cílem. Vcítit se do novomanželů, procítit atmosféru jejich velkého dne a ve znamení pozitivních vibrací je vyprovodit za společným životem.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz