Svatební oznámení v přepychovém stylu

Hledáte návrhy svatebních oznámení a líbí se vám luxusně laděné motivy? Oceníte něco originálního, co nemá kdokoliv? Pak je design luxusních svatebních oznámení určen právě vám. Vyzkoušet jej můžete v různých podobách od klasických vintage až po moderní návrhy plné speciálních zdobících technik. Vyberte si to, co nejvíce rezonuje s vaším srdcem a dejte si zhotovit poutavé svatební oznámení.

Svatební slavnost je jednou z nejvýznamnějších událostí života, tak proč se při její přípravě neuhodit po kapse. Výzdoba, svatební šaty a dokonce i svatební oznámení, to vše může dýchat luxusem, jaký si novomanželé zaslouží. Stačí si zvolit pár správných motivů, použít dekorativní techniky a vsadit na kreativní papíry. Pak budou svatební oznámení poutat pozornost svým luxusním provedením plným kreativity a originality.

Luxus nemusí stát kopu peněz. Důkazem jsou svatební oznámení, které jsou zhotovovány v přepychovém stylu. Jejich provedení vycházejí buď z jednotlivých nabízených kolekcí nebo z návrhů na míru. Každý z nich vystihne představu novomanžele a dá jejich svatbě šikovného pomocníka, který vyzdvihne význam tohoto velkého dne a zároveň přiláká hojnou účast.

Proč nezkusit něco jiného a nedat si svatební oznámení zhotovit v luxusním provedení? Na výběr je mnoho kolekcí, které se od běžných oznámení liší použitými motivy, formáty a technikami zdobení. Využít však můžete i vlastní nápady, protože designéři vám rádi zhotoví svatební oznámení na míru. Okuste jak chutná luxus a nechte do něj vtáhnout svůj velký svatební den.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz