Svatební oznámení v podzimních provedeních

Podzim a svatba? Přímo dokonalé spojení, alespoň v případě svatební výzdoby a designu svatebních oznámení. Ty se dají navrhnout hned v několika stylech, které k atmosféře podzimu skvěle sednou. Klasický vintage, lidové motivy, kreslené ilustrace nebo metalický luxus, i to jsou některé z aktuálně nejpopulárnějších podzimních stylů využívaných při tvorbě svatebních oznámení.

Podzim je v plném proudu a s ní i výroba svatebních oznámení. Při jejich tvorbě se i během této sezóny využívají aktuální motivy typické pro tuto část roku. Pozornost si však získávají i netradiční formáty a speciální techniky zdobení, díky kterým vaše podzimní oznámení vyniknou a zpestří celkovou atmosféru tohoto ročního období.

Pro snoubence, kteří si chtějí říct své ano právě během podzimu, tu máme další zajímavé kolekce návrhů. Motivy s typickou podzimní tématikou jsou určeny pro všechny, kteří zatoužili po zemitých odstínech, přírodních motivech a klasických formátech. Právě takové designové prvky se nejlépe hodí k podzimním svatebním oznámením, které vám zpracujeme buď na míru, nebo si daný návrh můžete vybrat z našich dostupných kolekcí.

Tématika podzimu otevírá designérům nekonečné spektrum možností. Nejbarevnější roční období jim totiž umožňuje využívat mnohé kombinace barev a motivů, které vystihují všechny tváře podzimu. Pokud tedy chystáte svatbu v nejbližších dnech, podzimní oznámení od Laris Design vám přinesou to pravé, co ke své podzimní slavnosti potřebujete.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz