Svatební oznámení s netradičními formáty

Doba jednoduchých monotónních formátů na jedno kopyto je dávno pryč. Dnešní design je silný právě v tom, že dokáže experimentovat s mnoha novými prvky. V případě tvorby svatebních oznámení se to týká i samotných formátů, v jakých jsou oznámení zhotovovány. Aktuálně se do pozornosti dostávají hlavně ty oboustranné, které v kombinaci s kreativním papírem umožňují přijít s ještě kvalitnějšími a trvanlivějšími produkty.

V LarisDesign pro vás máme další zajímavé novinky. Některé z nich se týkají nabídky nových formátů svatebních oznámení. Do hry se vracejí například zaoblené rohy nebo trojúhelníkové formáty. Mezi novinkami zas najdete svatební oznámení se vzhledem antistresových omalovánek nebo formáty zdobené metalickým písmem. Nabídka je opravdu pestrá, stačí navštívit náš web a vybrat si to, co se vám na svatbu nejvíce hodí.

Seznam nejoblíbenějších formátů svatebních oznámení se stále rozšiřuje. Po nejnovějším v něm najdeme už i oboustranné formáty, které jsou podobně jako ty jednostranné ozdobené například zaoblením rohů nebo reliéfním písmem. To je však stále jen zlomek toho, co je při výběru formátů svatebních oznámení v LarisDesign aktuálně v nabídce.

Nabídka svatebních oznámení je dostatečně pestrá na to, aby si v ní přišel na své každý zákazník. Platí to i při výběru formátů svatebních oznámení, kterých je díky nápadem designérů stále více. Mezi nejoblíbenější se začínají řadit i netradiční formáty, na jaké jsme dosud nebyli zvyklí. Pro zákazníky je to však dobrá zpráva, protože si budou moci vybrat z ještě pestřejší nabídky návrhů.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz