Steaky jako od profesionálů díky zahradním grilům Smoky Fun

Tak už to máme za sebou. Teď už to jen tady ze stolu všechno poklidit. Ale myslím si, že se nám zahradní grilovací párty rozhodně povedla. No to víš, jsme v této ulicí noví, tak si musíme co nejdříve udělat přátele. A grilovací akce jsou tím nejlepším možným způsobem, jak se s novými sousedy seznámit.

Já si myslím, že se ten chlápek odvedle bude z těch steaků oblizovat až za ušima ještě zítra ráno. Mně osobně steaky teda moc chutnaly a určitě si je co nevidět ugriluji znovu. A víš, čím to je, že se nám grilovací párty tak povedla? Za všechno může náš nový zahradní gril od Smoky Fun, který jsme nedávno pořídili.

Jestlipak tušíš, v čem spočívá tajemství tohoto grilu? Materiálem, z něhož je gril vyroben, je 5 milimetrů silný ocelový plech. Celý gril tak působí velmi masivním dojmem. Jeho hlavní předností je však samotné grilování. Díky němu si můžeme pochutnat jak na parádně grilovaném, tak i efektivně uzeném mase.

Další předností grilů od Smoky Fun je jejich přemísťování. Díky velkých pojízdným kolům je můžeme pohodlně umístit do jakékoliv části naší zahrady. Ovšem pozor, nemusí se samozřejmě jednat pouze o domácí zahradu. Zahradní grily jsou díky své profesionalitě vhodné například i do zahrad různých restaurací a stravovacích zařízení.

Pokud si, stejně jako já, gril také pořídíte, dostanete k němu i různá příslušenství. Já mám gril s názvem Party Wagon. K němu jsem obdržel plech pro rozvod tepla, rošt na ryby, odkládací stolek, šamotové a mastkové grilovací desky.

Ať už si pořídíte jakýkoliv druh zahradního grilu Smoky Fun, společně s ním zakoupíte i teploměr, pohrabáč a přepravní madlo.