Sportovní výživa a doplňky Viridian jsou kvalitní a chrání životní prostředí

Pokud se věnujete sportu a chcete udělat něco dobrého pro svou výživu a zdraví, a zároveň podpořit charitu a čistotu životního prostředí, sáhněte po značce Viridian. Jde o britského výrobce, zabývajícího se sportovní výživou, doplňky stravy a vitamíny. Zaměřuje se na kvalitu a čistotu svých výrobků a zároveň podporuje ochranu našeho životního prostředí a charitu. Drtivá většina produktů splňuje velmi náročná kritéria pro kvalitu označovanou KOSHER. Takže kromě zlepšení vlastního zdraví a výkonnosti budete mít i lepší pocit, že jste podpořili správnou věc.

Aminokyseliny a spalovače tuků

Doplňky Viridian nejen pro sportovce jsou všechny stoprocentně bioaktivní, nepoužívají se žádná škodlivá aditiva, kapsle mají rostlinný původ. Téměř polovina výrobků je označena za stoprocentně organické. Složky pocházejí z čistých zdrojů, dodržují se taková pravidla, že se nepoužijí žádné genetické modifikace, ozařování ani tablety. Od této značky si můžete pořídit aminokyseliny Viridian, obsahující všechny potřebné esenciální i semiesenciální aminokyseliny, nezbytné pro fungování lidského těla, nejen u sportovců. Velmi oblíbené jsou spalovače tuků s obsahem zeleného čaje.Hubnout lze i přírodní cestou.

Vitamíny a minerály Viridian

Pro organismus každého člověka jsou nezbytné vitamíny a minerály. Viridian jich nabízí opravdu mnoho na výběr. Dostatek chrání před nemocemi, posiluje organismus a pomůže k vyšší výkonnosti. Vybrat si můžete nejrůznější typy a balení. Nejen pro sportovce, ale třeba i pro těhotné a kojící ženy. Iontové nápoje Viridian zahrnují koncentrát pro výrobu iontového nápoje s unikátním složením, samozřejmě bez umělých barviv a sladidel. Mezi špičkové výrobky této značky patří i superpotraviny. Ty obsahují velké množství minerálů, vitaminů, antioxidantů, dodávají energii, povzbuzují imunitu, detoxikují a zvyšují sílu.