Sídlo společnosti ve virtuální kanceláři

Ve virtuální kanceláři můžete umístit vaše sídlo společnosti. V podání společnosti Profi-kancelář s.r.o. jde ve skutečnosti o zcela standardní, kompletně vybavené kancelářské prostory s veškerým podnikatelským servisem. Sídlo společnosti je navíc na prestižních adresách v Praze 2 na Karlově náměstí a Praze 3 v Husinecké ulici.

Virtuální kancelář má vlastní recepci, která zajišťuje běžný provoz pro všechny klienty se sídlem společnosti na dané adrese. Stará se o všechny administrativní služby: příjem pošty, e-mailů, faxů, jejich skenování a přeposlání; dále přesměrování či vyřízení telefonních hovorů, evidenci vzkazů a návštěv, které vás tu nezastihnou.

Sídlo společnosti a korespondence

Na příchod pošty či vzkazy v sídle společnosti jste vždy ihned upozorněni e-mailem nebo SMS. Na přání lze dopis obratem přeposlat nebo jej naskenovat a poslat elektronicky. Dále si můžete zvolit, zda chcete poštu vyzvedávat osobně nebo si ji nechat přeposílat na zvolenou adresu. Přeposílání probíhá 1× týdně nebo 1× měsíčně. Samozřejmě, že u kteréhokoli programu si můžete kdykoli pro poštu přijít osobně přímo do vašeho nového sídla společnosti.

Sídlo společnosti v Praze

Pokud vás nabídka sídlo společnosti zaujala, podívejte se na webové stránky podnikatelského centra Profi kancelář. Velice přehledně se tam dozvíte, jaké ještě nabízí možnosti k poskytnutí větších výhod pro vás. Najdete tam ukázku nabízených služeb a  můžete si tam vybrat program, přesně podle vašich představ. Sídlo společnosti a další služby, které podnikatelské centrum Profi-kancelář nabízí jsou plně v souladu s platnou legislativou České republiky. A vám, jako podnikateli, může velice snížit náklady i rizika spojená s podnikáním. Společnost Profi-kancelář nabízí sídlo společnosti na Praze 2 – Karlovo náměstí a na Praze 3 – Husinecká ulice.