SEO optimalizace nabízí firma GIT.cz

GIT.cz

GIT.cz

SEO optimalizace stránek pro vyhledávače nabízí firma GIT.cz, společnost, která aplikuje Inteligentní SEO do optimalizace stránek (webu) pro vyhledávače a katalogy, díky němu firmy nebo podnikatelé efektivně vynakládají finanční prostředky na SEO správu svých stránek nebo webů. Naším cílem je spokojený web klient. Jsme zaměřeni pro širokou škálu zákazníků od jedinců až po velké korporace, kteří potřebují naše služby. Internet je plný různých aktivit, ale jak zajistit, aby zrovna Váš podnikatelský záměr byl nejvíce vidět a začal co nejrychleji vydělávat? Bohužel odpověď v tomto případě není jednoduchá, nemusíte dělat nic, kupte si stroj na zmrzlinu a v létě ho umístěte do parku, garantujeme že nepotřebujete internet a nebo v zimě prodávejte kapry, také nepotřebujete internet. Pokud však děláte cokoliv jiného, kde víte že Vám místní lokální prostředí nestačí, musíte využít síly internetu. Síla internetu je obrovská, mít úspěšný web je cíl každého, kdo si s internetem začne. A být úspěšný znamená:

OPTIMALIZACE stránek pro vyhledávače, zkráceně řečeno využívat SEO služby.

A nyní to začíná, první co Vás může uklidnit je fráze “Na internetu je dnes každý”. Ano, máte pravdu, ať už někdo kolem Vás něco prodává, nakupuje nebo je na tzv. sociální síti. Každý z Vašich sousedů a známých nějak využívá služeb internetu, ale co když chci něco přes internet prodat (službu, zboží, myšlenku…) a hlavně oslovit zákazníka, tak a zde to začíná. Většinou se stane, že to co chcete prodávat, už někdo prodává a nabízí a to je přesně okamžik, kde začíná boj. Boj o to, kdo bude první ve vyhledávači a kdo daný výrobek nebo službu prodá, protože zákazník, který něco hledá, tak nebude klikat do nekonečna, on klikne na pár předních firem a pokud tam to co hledá najde, koupí to a otázka zní: Koupil to od Vás?

Z praxe víme, že nám zavolá zákazník říkejme mu pan Šetřivý, zeptá se čistě informativně, kolik by stála optimalizace webu pro vyhledávače, i když na stránkách v rozcestníku “Služby” uvádíme ceny i s možností přímého nákupu, tak přesto se pan Šetřivý přesvědčí zda jsou ceny pevné a poskytované služby dostatečné.  Jakmile zjistí že ceny jsou vzhledem k poskytovaným službám pevné, tak poděkuje a zavěsí. V tuto chvíli si je pan Šetřivý na 100% jistý, že svou optimalizaci stránek pro vyhledávače pořídí levněji, respektivě zadarmo, protože si ji udělá sám, co na tom může být tak složitého? Nic. Pan Šetřivý sedá k počítači a začíná tzv. optimalizovat, soustřeďuje se, ujišťuje se, že optimalizaci s přehledem zvládne, pokýve si souhlasně hlavou a jde do toho. První zjištění po prohlídnutí monitoru je, že by si dal kafe, následuje cigaretka, potom znova usedá k monitoru, podívá se na své zboží či službu, kterou chce prodávat a ujistí se, že dnešní telefón do firmy zabývající se profesionální optimalizaci stránek pro vyhledávače byl zcela zbytečný. Stmívá se, večer začíná v TV jeho oblíbený seriál, pan Šetřivý končí, dneska sice nic neudělal, ale zítra začne znova a to hned ráno…

O měsíc později pan Šetřivý neudělal s optimalizaci stránek ani krůček dopředu, nezbývá mu nic jiného, než se opět obrátit na firmu, která se optimalizaci stránek zabývá. “Dobrý den, u telefónu je pan Šetřivý, dovolal jsem se do společnosti GIT.cz? Ano. Potřebuji SEO optimalizaci stránek pro vyhledávače a katalogy, teď mi ji někdo dělal, ale nejsem spokojený, co mám dělat abych byl spokojený? Zůstaňte na telefonu, zjistíme informace a můžeme začít s optimalizaci Vašich stránek pro vyhledávače okamžitě”. Po rozhovoru SEO odborník GIT.cz zanalyzuje web, zjistí klíčová slova a začíná okamžitě konat. Pan Šetřivý začíná být spokojený a už cca do šesti měsíců vidí reálné výsledky. které mu dělají radost. Jeho stránky se na jeho služby zobrazují na předních místech v katalogu Seznam.cz. Katalog Seznam.cz je jednička na trhu ve vyhledávaní zboží a služeb.

Nečekejte na nic, důvěřujte profesionálům, uvědomte si, že pokud Vaše stránky nikdo nevidí, tak je to pouze Vaše chyba. Optimalizujte hned. GIT.cz se rád stane Vašim partnerem v SEO optimalizaci stránek.

A závěrem co můžeme dodat, dneska má pan Šetřivý SEO službu GOLD, funkční internetový obchod, zakázky, rozšiřený sortiment, vlastní dopravu a pokrytí zákazníků po celé ČR a když se ho zeptáme, zda chce na SEO optimalizaci šetřit, tak se usměje a řekne: “Proč? Já na SEO optimalizaci vydělávám“.