Scientologie Nový Zéland – Scientologická církev na Novém Zélandu

Tažení proti drogám na Novém Zealandu - Scientologická církev na Novém Zealandu Auckland

Tažení proti drogám na Novém Zealandu – Scientologická církev na Novém Zélandu Auckland

Tažení za eliminaci devastace společnosti v souvislosti v užívání drog. “Máme hodně sebevražd. Hodně rodin se rozpadlo” řekl Thomas Henry, který se věnuje pomoci Maourské mládeži a jejich šťastnějšímu životu. Maorové jsou původní obyvatelstvo Nového Zélandu.

Rozdávání brožůr Pravda o drogách - tažení proti drogám na Novém Zealandu - Scientologická církev na Novém Zealandu Auckland

Rozdávání brožůr Pravda o drogách – tažení proti drogám na Novém Zélandu – Scientologická církev na Novém Zélandu Auckland

Henry je předsedou sdružení strážců Mangere Maori –  komunitní dobrovolnické organizace, která funguje pod záštitou Ministerstva pro maorský rozvoj, aby byla zajištěna bezpečnost a ochrana mládeže a společenství jako celku. Mangere je předměstí Aucklandu na Novém Zélandu, Henry zjistil, že ačkoli jsou ve společnosti závažné a různorodé problémy, sdílejí společný zdroj ,kterým je závislost na drogách a na alkoholu. Aby s tím mohl něco udělat rozhodl se začít spolupracovat se Scientologickou církvi Auckland na Novém Zélandu.

Scientologická církev a jejich velvyslanci Programu bez drog jsou ochotní přijít za námi a komunikovat a pracovat v naší komunitě,” říká.

Henry využívá brožur Pravda o drogách při jeho prezentacích protidrogové výchovy, které jak říká dostává velkému ohlasu od dětí, které jsou “foukané pryč” informacemi se učí.

Tažení proti drogám na Novém Zealandu - Scientologická církev na Novém Zealandu Auckland

Tažení proti drogám na Novém Zealandu – Scientologická církev na Novém Zélandu Auckland

Henry dále také využívá používá videa, která byla natočena jako podpůrný materiál k brožurám Pravda o drogách, a které mají na mládež ještě větší účinek.

“Když začneme pouštět více těchto krátkých videí, začne mládež prostě šílet z toho, co vidí, co se týká různých léků, které se jich týkají. Po shlédnutí všech těchto videí říkají “O ne, Nechci to dělat. To snad ne, to se opravdu stalo? “Víme, že k nim tyto informací díky vidím skutečně dorazí,” pokračuje, “protože změní svůj názor a řeknou:” Nechceme s drogami mít nic společného ”

Tyto materiály byly velkým přínosem pro strážce Maorů samotné, pomohli jim “uvidět co s lidmi udělali léky a drogy a jaký to mělo dopad na jejich životy.”

Prostřednictvím společné kampaně Strážců Maorů a Scientologické církve se rozdalo více než 400.000 výtisků brožurek Pravda o drogách, které byly distribuovány na Novém Zélandu, díky štědrému příspěvků členů scientologické církve.

Popisující program jako “taonga,” což znamenalo slovo pro “poklad” v Maorštině, Henry říká: “Vím, že tento program je velmi účinný. “Podpora, které se dostáváme od Scientologické církve pomáhá naši komunitě a přímo na Novém Zélandu. Dotýká se to životů mnoha lidí, dokonce i záchrany života lidí. ”

Drogy jsou v podstatě jedy. Tažení proti drogám na Novém Zealandu – Scientologická církev na Novém Zealandu Auckland

Drogy jsou v podstatě jedy. Tažení proti drogám na Novém Zealandu – Scientologická církev na Novém Zélandu Auckland

Zélandu