Scientologické mediální produkční centrum

Scientologické mediální produkční centrum

Scientologické mediální produkční centrum

V Los Angeles na Sunset Boulevard v Kalifornii bylo uvedeno 28. května 2016 do provozu Scientologické mediální produkční centrum jehož účelem je představit široké veřejnosti na všech kontinentech informace o tom co je Scientologie.

Scientologické mediální produkční studio je vybaveno nejmodernější video a audio technikou, jednotkou na zpracování zvuků, videa, střihu, nahrávání, dabování a každou další činnost, která patří do dnešního mediálního světa. Součástí Scientologické mediálního produkčního centra je také jednotka, která bude vkládat obsah na sociální sítě, které v dnešní internetové době propojují miliardy lidi po celém světě. Scientologický televizní a rozhlasový kanál vznikl proto, aby všechny lidi na světě informoval o tom co je Scientologie a co dělají Scientologové po celém svět, aby dosáhli cíle Scientologie.

Cíl Scientologie:
„Civilizace bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít práva a kde je člověk svobodný, aby mohl dosáhnout nejvyšších stavů existence.“ 

Scientologie je velice zajímavá, a proto ji studuje také řada lidí z jiných náboženství i ateisté. Je to proto, že Scientologie je velice tolerantní. Není založena na víře, ale podobně jako náboženství Asie na snaze o porozumění a chápání.

Scientologické mediální produkční centrum

Scientologické mediální produkční centrum

Scientology Media Productions (SMP) se rozprostírá na ploše asi 20.000 metrů čtverečních v areálu, který je nedaleko křižovatky Sunset a Hollywood Boulevard. Komplex budov byl postaven původně v roce 1912, zahrnuje nejmodernější studio pro nahrávání zvuku, umělecké dílny, produkci obrazových efektů, střih, překlad a dabing do dalších jazyků – vše co vyžaduje živé vysílání televizní a rozhlasové stanice.

Slavnostního otevření se účastnil též Leron Gubler, který je presidentem Hollywoodské obchodní komory, který řekl: “Co se stane dnes a tady sebou ponese mnohem větší důležitost. Lidi sledují Hollywood a lidi sledují co dělá Scientologická církev. A vy nejenom sem umísťujete kotevní bod, ale nabízíte skvělé příležitosti pro spisovatele, režiséry a tvůrčí lidi všeho druhu, kteří mají potěšení z tohoto unikátního tvůrčího prostředí. Takže ať se nám společně pracuje na tom, abychom Hollywood pozdvihli ještě k větším výšinám.”

Arturo Sandoval – kapitán policie v Los Angeles zmínil, že si je vědom jaké úsilí vynakládá Scientologická církev to protidrogových kampaní a kampaní proti kriminalitě. Co je pozoruhodné na Scientologické církvi a jejích členech, že dáváte a nic za to nechcete.