Scientologické mediální centrum – Scientology Media Productions

První scientologická církev byla založena v prosinci 1953 v městě Camdenu ve státě New Jersey zakladatelem Scientologie L. Ron Hubbardem. Od té doby za posledních více než 60 let se Scientologická církev po světě rozrostla do téměř všech států na všech kontinentech na planetě Zemi a síť jejích organizací, misí a pokročilých organizací stále expanduje. Co je příčinou takového zájmu o Scientologii? Scientologie ve světě plném lidí, kteří mají problém najít své štěstí a světě, kde morální hodnoty pozvolna upadají nabízí cestu, jak ven ze sestupné spirály ve které, současná civilizace klesá stále níže.  Jedním ze zdrojů další expanse bude Scientologické mediální centrum (Scientology Media Productions). Slavnostní otevření Scientologického mediálního centra, obsahující televizní a rozhlasová studia a které sídlí v Hollywoodu na Sunset Boulevard v Kalifornii v USA se zůčastnilo asi 10.000 Scientologů z celého světa.

Scientology Media Productions

Scientology Media Productions

Scientology Media Productions (SMP) se chystá sdělovat podstatné, pozitivní a životně důležité zprávy do celého světa. Zpravodajství přenášené na televizní obrazovky, fakta a stanoviska určené pro rádia, časopisy. Scientologické mediální centrum (SMP) bude dále šířit zpravodajství do počítačů, tabletů a mobilních telefonů.

SCIENTOLOGY MEDIA PRODUCTIONS Scientologické mediálně produkční centrum

SCIENTOLOGY MEDIA PRODUCTIONS Scientologické mediálně produkční centrum

Scientologické mediální centrum bude nervovým centrem šíření poselství církve světu a zdrojem informací pro stále rostoucí počet scientologických církví, lidem zapojených v humanitárním úsilí a programů zvyšování odbornosti provozovaných Scientologickou církví na celém světě.

Vezměte v úvahu, že podle průzkumu “průměrný mladý člověk stráví až 10 hodin denně na internetu, a zadává dotaz týkající se ” smyslu života ” každých pět sekund, zatímco někdo jiný hledá odpovědi o “duchovní oblasti ” šest krát za sekundu,” pan David Miscavige řekl, že “SMP bude využívat sílu každého dostupného sociální média, aby poskytli odpovědi na jejich otázky.”

SCIENTOLOGY MEDIA PRODUCTIONS - technické zázemí Scientologického mediálně produkčního centra

SCIENTOLOGY MEDIA PRODUCTIONS – technické zázemí Scientologického mediálně produkčního centra

Scientologie Media Productions je komplex s plochou pěti akrů v blízkosti křižovatky Sunset a Hollywood Boulevard. Studia byla původně postavena v roce 1912, zahrnují moderní ateliéry, pracoviště vizuálních efektů, zvukově střihová studia, studia pro překlady a výrobu dalších jazykových mutací pořadů a všechny další aspekty vysílání a online produkce.