Šaty pro tebe a pro každou příležitost

Blíží se váš svatební den, potřebujete zazářit na plese, večírku či potřebujete skvělé šaty pro nějakou jinou zvláštní příležitost? Pokud si společenské či plesové šaty nechcete rovnou kupovat a hodně vám na budoucím večeru záleží, můžete si je jednoduše půjčit. Obíhání půjčoven a zkoušení stovek různých šatů může být velmi dobrá zábava, pokud je termín akce, na které chcete vypadat skvěle, ještě hodně vzdálen. Upřímně si ale přiznejme, že času na něco takového nám zase tolik nezbývá, a pokud se jedná třeba o vlastní svatbu, jejíž termín už klepe na dveře, je daleko pohodlnější a rychlejší vybrat si svatební šaty přímo podle on-line katalogu na internetu. Skvělý je v tomto ohledu web ŠatyProTebe.cz, kde najdete opravdu širokou nabídku šatů a doplňků pro různé společenské příležitosti.

 Nechte si své snové šaty ušít

Zmíněný web je nejen půjčovnou společenských šatů, ale i prodejcem nových modelů a šatů na míru. Přemýšlejte ekonomicky – proč si půjčovat neustále jen modely z půjčoven, když můžete mít své nové a minimálně stejně krásné šaty za téměř stejnou cenu, Šaty navíc budou navždycky Vaše! Za cenu, kterou dáte za půjčení šatů na svatební den, můžete mít krásné, které Vám pak zůstanou a můžete se z nich těšit i později. Vybírat můžete, jak z hotových modelů, nebo vám šaty ušijí přímo na míru. K tomu stačí pouze vyplnit vaše míry. Dodací doba šatů se pohybuje v rozmezí od 2 – 8 týdnů poštou, nebo si je po domluvě můžete osobně vyzvednout na provozovně v Ostravě. Samozřejmostí je možnost reklamace – do 14 dnů od převzetí platí možnost vrácení bez udání důvodu. Pro svatební salony, butiky a půjčovny šatů je tu jistě zajímavá možnost využít velkoobchodní ceny.

Společenské šaty, které opravdu zaujmou

Společenské šaty si můžete vybrat z více než 250 nejrůznějších modelů, k dispozici nejsou jenom večerní šaty, ale také koktejlové a plesové šaty v různých barevných provedeních a v různých velikostech. K výrobě šatů jsou používány jen opravdu kvalitní materiály prestižních výrobců, takže i po delší době budou vaše šaty vypadat jako nové. Nedostanete se tak nikdy do svízelné situace, kdy nečekaná společenská událost vás zastihne nepřipravenou, kdy budete stát před svou skříní s oním klasickým povzdechem: „Zase nemám co na sebe“.